:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tıklamayanın agzına yılan girsin:)
CaNaT
yılandan sebep girdim içeriği yoksa adımımı atmazdım bah SmileSmile

emeğine sağlık çok güsel resimler
Ara
Melek06
*乃ム√u丂u* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oyyyy oyyy askımın memeleketi nede olsaaaSad

bende gidicem ama aşkımın yanına yarı ankaralıyık yaniii Big Grin

cok güzel paylaşım melek saol Wink
sen saol eniste:hihi:hihi:hihi yarı hemsoBig GrinBig Grin
Ara
Melek06
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yılandan sebep girdim içeriği yoksa adımımı atmazdım bah SmileSmile

emeğine sağlık çok güsel resimler
nie girmiodun bakim yoksa sevmionmu beni Big GrinBig Grin ay pardon ankarayıBig GrinBig Grin:hihi:hihi:hihi
Ara
CaNaT
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nie girmiodun bakim yoksa sevmionmu beni Big GrinBig Grin ay pardon ankarayıBig GrinBig Grin:hihi:hihi:hihi

ya yok be olurmu öyle şey senide seviyoruz Ankara yıda
Altın Park çok güzelmiş doğrusu gitmedim ama sen birgün oraya gittiğinde bir bardak çay fazladan iç benim yerime olsun SmileSmileSmile
Ara
Melek06
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya yok be olurmu öyle şey senide seviyoruz Ankara yıda
Altın Park çok güzelmiş doğrusu gitmedim ama sen birgün oraya gittiğinde bir bardak çay fazladan iç benim yerime olsun SmileSmileSmile
dımam icerim ama sende gel be yolun düserse caylar benden bakBig GrinBig Grin ademide getirBig Grin:$:hihi:hihi
Ara
EndLess
:hihi:hihi
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vazcaydım sana cay may yok yürü git istanbulunaBig GrinBig Grin

sen haric herkese cay ikram ediom:hihi:hihi:hihi:hihihem sen kocaelide oturmuon muBig GrinBig Grin:hihi:hihi:hihi

evet ama gunumun tama mı ıstanbulda gecıyo :hihi:hihi aksam uyumak ıcın gelıyorum eve :hihi:hihi:hihi bu arada ben kendı cayımı kendım alırım dıger arkadaslara dagıt Sad
Ara
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::hihi:hihi

evet ama gunumun tama mı ıstanbulda gecıyo :hihi:hihi aksam uyumak ıcın gelıyorum eve :hihi:hihi:hihi bu arada ben kendı cayımı kendım alırım dıger arkadaslara dagıt Sad
:hihi:hihi:hihi:hihi:hihi:hihi:??:??:??:??:??:??saskınım :??:??:??:??:hihi:hihi:hihi:hihi:hihi:hihi
Ara
CaNaT
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dımam icerim ama sende gel be yolun düserse caylar benden bakBig GrinBig Grin ademide getirBig Grin:$:hihi:hihi

tamam olur kısmet olursa birgün inşallah ama adem işi zor be şimdi askere felan gidecek ooo uzun iş onunkisi taa 2009 a kalır onunla gelmeye çalışırsam
ama inşallah oda olur SmileSmile
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::hihi:hihi:hihi:hihi:hihi:hihi:??:??:??:??:??:??saskınım :??:??:??:??:hihi:hihi:hihi:hihi:hihi:hihi

neyse yınede ankara guzelmıs sagol paylastıgın resımler ve bılgıler ıcın Confusedmiley17:
Ara
Melek06
ben tsk ederimSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:50 PM