:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
~~şiir Yazdirmak Isteyen Arkadaşlar Buraya~~
uslanmaz_genc
Anlayisiniz Için Tesekkür Ederim Canat. Umarim Beni Anlamissinizdir... Tekrar Tesekkür Ederim...
eRCi
Arkadaşım burası Bir Paylaşım Platformu Burada herkes heryere kişileri
aşalayacak yada küçük düşürecek mesajlar olmamak şartıyla herkes istediği yerde paylaşımda bulunma özgürlüğüne sahiptir sen yada ben yada bir başkası kimse benim yazdığım yazının altına şiiir yazma konu açma gibi ithamlarda bulunamaz herkes istediği ve yukarıda belirtiğim kuralları aşmayacak şekilde paylaşımda bulunma hakına sahiptir anlayışın için şimdiden teşekkür ederim

Saygılar...
uslanmaz_genc
Zaten Arkadasimizin Anlayisi Için Tesekkür Ettim. Canat' A... Suanda Herhangi Bir Sorun Bulunmamakta Eger Ki Sucluysam Veya Yalnis Kelime Kullandiysam Kusura Bakmayin...
CaNaT
Sağol Erci yorumun için .Önemli değil benim için bir sorun yok yani
Arkadaş rahatsızlığını dile getirdi bende yazımı değiştirdim
Ben herkezin görüşüne saygılıyım.

uslanmaz_genc Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Zaten Arkadasimizin Anlayisi Için Tesekkür Ettim. Canat' A... Suanda Herhangi Bir Sorun Bulunmamakta Eger Ki Sucluysam Veya Yalnis Kelime Kullandiysam Kusura Bakmayin...

Yok merak etme yanlış bir kelime felan kullanmadın.
Ara
gzm-aşık
geröekten çok saol çok güzel olmuş bende yeni gördüm anca tşkr ediyorum kusura bakma eline sağlık
Ara
gzm-aşık
geröekten çok saol çok güzel olmuş bende yeni gördüm anca tşkr ediyorum kusura bakma eline sağlık
Ara
uslanmaz_genc
ben tesekkür ederim, begendign ve ilgi duydugun için!!!
Ferrary99
Arkadaşım sağolasın da bi şiir yazarmısınız bana
Ara
uslanmaz_genc
yazayım da ne kaonuda???
Ferrary99
Yazmıştım abiicm aşk acısı çekiyorum aldatıldım ama hala seviyorum bu konudqa yazarsan sevinirim tşk
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  merhaba arkadaslar :( İNTiZaR 9 459 04-11-2022, Saat: 01:28 AM
Son Yorum: wildfang
  Arkadaşlar Lütfen Yardım nihilist 7 798 06-06-2009, Saat: 09:14 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  acıl yardıma ihtiyacım var arkadaşlar kafayı yıyecegım deli-kı@z 9 838 03-24-2009, Saat: 08:41 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  herkeseee mrb okuyun arkadaslar yardımınıza ıhtıyacım var... blackqirl 13 1,208 01-07-2009, Saat: 09:06 PM
Son Yorum: naneli_shaker
  Arkadaşlar acil yarıdm lütfen :) play-54 26 1,980 12-23-2008, Saat: 09:30 PM
Son Yorum: play-54

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 04:23 AM