:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
~~şiir Yazdirmak Isteyen Arkadaşlar Buraya~~
uslanmaz_genc
Öyle bir aşk yaşadım ki, tarifi imkansız,
öyle birini sevdim ki, sözlerim yetersiz...
seni sevdim hayatımı maf ettim,
ama biliyorum sevdigim!,
sen buna değdin...
yeri geldi ağladım, bekledim,
ama seni unutmadım,
hep SEVDİM...
yanıbasımdasın biliyorum,
ne olursun dön bana!
çünkü;
SENİ SEVİYORUM...
sana şu ki demek istedigim,
seni çok uzaklardayken buldum,
şimdi bu kadar yakınımdayken seni kaybetmekten,
KORKUYORUM sevdigim, KORKUYORUM...

HELEN'E (UNUTAN SEVGİLİYE) Sad Smile
uslanmaz_genc
Tesekkür ederim...!!!
helen
uslanmaz tesekkürler cnm harika olmuş ya=)
basarılarının devamını diliorum
ee artık kitabınıda bekliorz..Smile
Ara
uslanmaz_genc
Kitap Mi_?
Niye Ben O Kadar Guzel Mi Yaziyorum Ki Yaa... Ben Pek Begenmiyorum Yazdiklarimi Aslinda Bana Daha Acemiyim Geliyoo Yaa? Hem Kitap Cikarmak Kolay Degil Yaa... Aslinda Ne Yalan Söyleyeyim Bi Ara Cikartiyodum Bazi Sorunlardan Dolayi Olmadi... Zanetmiyom Olacaginida. Cunku Cok Zor. Bu Arada Begendigin Için Cok Tesekkür Ederim... Devami Inasallah Gelecek...
uslanmaz_genc
Ferrary99 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN SEVDİÄžİMLE 14 AY BİRLİKTE OLDUM.AMA O ANKARADA BEN İSTANBULDA AMA ONU ÖLESİYE SEVDİM.14 AYIN 8 AYINI SÖZLÜ GEÇİRDİK VE 14 AYDIR 2. KEZ YÜZ YÜZE GELECEKTİK İSTANBULA GELDİ VE BULUŞTUK ÖZLEM GİDERDİK. GELDİKTEN 2 HAFTA SONRA BANA ARTIK SIKILDIM DEDİ YAPAMIYORUM ESKİİS GİBİ OLMUYO DEDİ VE AYRILMAK İSTEDİ BENDE ELİ MEHKUM KABULLENDİM VE DAHA SONRA BUNUN BENİMLE BİRLİKTE 3 KİŞİYİ AYAKTA UYUTTUÄžUNU ÖÄžRENDİM. AMA HALA SEVİYORUM ONU O ŞEKİLDE BİLE KABULLENDİM. AMA ARTIK DÖNÜŞÜ OLMAYAN Bİ ÇIKMAZA GİRDİK. TEK ÇAREM ONU UNUTMAK BİLİYORUM AMA OLMUYOR DENİYORUM OLMUYOR AYRILALI 1 AY OLDU AMA HALA UNUTAMIYORUM GİTTİKÇEDE ÖZLEMİM AŞKIM SEVGİM ARTIYOR NE YAPMAM LAZIM... bu konu hakkında yada bu hikaye üzerine bir şiir rica etsem mümkünmü!!!???
bak arkadasım sana ne tavsiye versem, yada kim ne tavsiye verse sana bi kulagından girer bi kulagından cıkar buna eminim... çünkü senin için deki ask alevi kor olmus bunun farkındayım. git gide alevleniyosun ama sen bunun farkında degilsin. yanrsan kül olursun ve artık kurtulus diye bi caren olmayack bunu iyi bil. diyelim ki cok seviyorun. ama sevilmiyosun. diyelim ki cok deger veriyosun, ama o aldırmıyoo bile. diyelim ki her gun aglıyosun ama belkide o gun bi partide arkadasları ile egleniyoo... işte sen böyle seyler duydugunu farzedelim ne yapacaksın, kendi kendini yiyeceksin. ve kendini her yönden bitireceksin. oz aman bende sana soruyorum. bunu ne zamana kadar yapacaksın, ne zamana kadar onu seveceksin. söylesene NEDEN seveceksin. ben sana söyleyeyim anlamı bile olmayan sadece guzelligine aldanıp, için kavurmus. ama unutma güzellik bes para etmez benim yanımda o kişi insan olmadıkca(yanlıs anlama genel konustum) ... eger ki bi sıkıntın var ise msn adresimi ekle orada seninle bi konuslım. ben sana yardımcı olurum. adresimi ekle tamam....
helen
uslanmaz_genc Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kitap Mi_?
Niye Ben O Kadar Guzel Mi Yaziyorum Ki Yaa... Ben Pek Begenmiyorum Yazdiklarimi Aslinda Bana Daha Acemiyim Geliyoo Yaa? Hem Kitap Cikarmak Kolay Degil Yaa... Aslinda Ne Yalan Söyleyeyim Bi Ara Cikartiyodum Bazi Sorunlardan Dolayi Olmadi... Zanetmiyom Olacaginida. Cunku Cok Zor. Bu Arada Begendigin Için Cok Tesekkür Ederim... Devami Inasallah Gelecek...
çok güzel yazıosun cnm sana acemi gelebilir ama şairler snn yanında halt yemiş Smilebnce istedikten sonra herşeyi yaparsın kitap işini bida düşün derim...
eger inş.olurda çıkarırsan sana söz ilk kitabını bn alcamSmileConfusedmiley17:
Ara
uslanmaz_genc
helen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel yazıosun cnm sana acemi gelebilir ama şairler snn yanında halt yemiş Smilebnce istedikten sonra herşeyi yaparsın kitap işini bida düşün derim...
eger inş.olurda çıkarırsan sana söz ilk kitabını bn alcamSmileConfusedmiley17:
yok yaa o kadarda degil... her şaiirin kendine göre bir üslübü bir güzelligi var bunlara saygı duymak türklügümüzün var oluşu demek... eger ki bir gun olurda cıkarırsam. ilk kitabımı almazsanız küserim amaSad yazılarıma deger verdigini ve begendiginiz için size cok cok tesekkür ederim...
CaNaT
.........................................................

oldu mu ?
Ara
TutkuM
valla konuşmuş yüreğiniz yine canat ve uslanmaz genç bende şimdi yazmak isterdim ama gece oldu başka zaman paslaşırız yüreğiniz dert görmesin
Ara
uslanmaz_genc
canat şiirin için tesekkür ederim. evet güzelmiş. ama bunu burada yazmanı sitemzdim. eger ki şiir yazmak istiyosan, kendine bir baslık acar yazarsın tamam. artı yazdıgım şiirlerin tekraraının yazılmasını sevmem. eger ki yine söylüyorum birseyler paylasmak istiyorsanız bir baslık acar ve orada paylasırsın. sana demek istedigim benim baslıgı oku istersen o zaman anLarsın ne demek istedigimi... beni yalnıs anlama... ben böyleyim...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  merhaba arkadaslar :( İNTiZaR 9 459 04-11-2022, Saat: 01:28 AM
Son Yorum: wildfang
  Arkadaşlar Lütfen Yardım nihilist 7 798 06-06-2009, Saat: 09:14 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  acıl yardıma ihtiyacım var arkadaşlar kafayı yıyecegım deli-kı@z 9 838 03-24-2009, Saat: 08:41 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  herkeseee mrb okuyun arkadaslar yardımınıza ıhtıyacım var... blackqirl 13 1,208 01-07-2009, Saat: 09:06 PM
Son Yorum: naneli_shaker
  Arkadaşlar acil yarıdm lütfen :) play-54 26 1,979 12-23-2008, Saat: 09:30 PM
Son Yorum: play-54

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 08:56 PM