:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mawi suLarda....
CeYceYY
Seninle bir ?eylere tekrar ba?lamak nas?l olur ?ok denedim bunu ben ?ook biliyorum..Ama tekrar denemek tekrar denemek istiyorum.Neden kenetlendik biz birbirimize yap???k ikizler misali....Ayr?lam?yoruz fark?nda m?s?n??Sen ?ook iyisin tek k?t? bir ?ey bile d???nmedin hakk?mda biliyorum oysa ben..oysa ben birici?im....Kendine iyi bak demen zul?md? g?c?k demen l?tuf...Birisi sana uyuz dedi die sewindin mi hi? doyas?ya????Ben sewindim..Hala ayn? samimiyettesin die a?k s?z? gibi geldi kulaklar?ma...Naz kelimesini her duydu?unda akl?na geldim mi masumla?abildin mi ba?kalar?yla ,bak??lar?nla...?zledin mi beni doyas?ya??Geceleri k?wr?m k?wr?m yatakta sabah? sabah ettin mi??A?layabildin mi doyas?ya.....Ben a?layamad?m doyas?ya birici?im a?layamad?m..A?lamak istedim ama hicran ya?murlar? kalibime akt? kana kana.....Hi? bir ?ey yokmu? gibi,hayat dewam ediyormu? gibi dawranabildin mi???Kendi kendine benle konu?uyormu? gibi konu?tun mu??Her ?eyi bana ba?layabilmeyi becerebildin mi s?yle EY A?HKK!!Ben yapt?m hepsini yudum yudum i?tim seni we sensizli?in zor olmad???n? ??rendim,??rettin sensizli?i...?imdi sende ??rp?n?yorsun sewgilim...Ku? gibi ??rp?n?yorsun bir sewgiliye mi ihtiyac?n war??Bana d?nmene gerek sebep:beni ?zlemek mi yoksa al??kanl?k m? bitanem???zlediysen beni d?n bana bebe?in burda...Al??kanl?ksa d?nme can?m?n i?i d?nme b?rak bende baz? al??kanl?klar?mdan vazge?eyim...Hala neden benle konu?urken i?in gidiyo neden sewgi s?zlerine getirip kelimeleri birbirine kat?yosun??Y?reklerimiz yorulmad? m? yeterince??Dewam m? etmeliyiz bitirmemelimiyiz tamamen?Bitirsek iyi olur bence ama neden izin wermiyorsun bana??Madem bitirmek istiyosun neden ??rp?n?yorsun benim mawi sular?mda....Ya bana izin wer ya da ?ek git hayat?mdan...Dedimya ben sesnsizli?i ya?ayarak ??rendim...Merak m? ediyosun sen eskileri unuttun mu die??UNutmad?m tabikide unutsam beni aramana,??rp?nmana izin weirmiydim sence...Sana bi?eyler yazmak i?in ter d?kermiydim saatlerce??Kendi kendine o mawi mawimsi masmawi sular?mda bo?ulurdun.....Sensizken senle olmak!!!Bunu ??rettin dedimya bana...A?k? ??rettinya bana,en ?nemlisi seni ??rendimya ben bunlar we sayamad???m bnlerce neden i?in te?ekk?rler masum sewgilim....

Binlerce te?ekk?rler en koskocaman?ndan smile.gif

ceyCeyy
|-|akan
yani süper... süper ötesi... eline yüreğine klavyene sağlık
Ara
CeYceYY
wayyy teşekkür ederim...uzun zamandır girmiyodum....bu yazımın okunduğunuda bilmiyodum...saolasın beğendiğine çok sewindim....
Firari Fırtına
Yüreğinize sağlık ...

Sevg ...
CeYceYY
Allah razı olsun...sizinde yüreğinize sağlık....teşekkür ederim...
MasaL_perisi
Teşekürler....
Pkumak zevkliydı....
Devamılarını da bekliyoruz..Smile
Ara
CeYceYY
asıl ben teşekkür ederim.....Smile inş..aşık olunca yazarım önce aşık olmam laızm TongueTongueTongue
Firari Fırtına
Doğum günün kutlu olsun
Mutlu ol senelerce
Sana boncukdan kuş yaptım
Konacak pencerene ............

Sevg ...
CeYceYY
ayy ayyyy çoook çook teşekkür ederimm SmileSmile:SmileSmile bii hoşş olduM TongueTongueTongue

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:51 AM