:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ya bu erkekler nasıl bişiler anlayamadım ben
gzm-aşık
slm ark. sewgilim waraslında mutluyuz ama sorun nerde bilmiyorum 5 aydır beraberiz we ilk defa ciddi düşünüyorum hemde çok oda öle ilk ciddi işilkimiz yani çok sewiyorum biliyorumm saan tapıyorum ne olursa olsun ewlencez seni çok sewiyorum benden başkasıyla ewlenemezsin bende ayrılamazsın diyor ailesi falan ondan taraf herkes biliyor ama bazen sapıtıyo sanki yabancı gib tanışmıyor gibi dawranıyor yada bana öle geliyor bilmiyorum bende onun bana dawrandığı gibi dawranıyorum neden aramıyosun sen beni sewiyorsun diyor düşüncelerisöylüyorum aşkım ben sana naptım şimdi gereksiz kuruntu yapıyosun dio deli ediyor beni ya bütün erkeklermi böle acaba yaaSad:??:mad:
Ara
PCKoPaT
erkekLerde kıZLar hakkında öLe dü$ünüo ahhaahaBig Grin
Âh be.
Ara
CaNaT
boş ver takma kafana hepimiz buna benzer davranışlar gösteririz. emin ol ki bizlerde sizi anlamıyoruz bazen. ufak tefek şeylerle canınızı sıkmayın sürekli aramasını felanda istemesen iyi olur bence kimse çok fazla sıkıya gelemez. şunu unutma özlem aşkı büyütür bence küçültmez. ararsa ararsın aramazsada çok fazla üsteleme vardır bişi belki heran her saniye yanımda olsun diye uğraşma biraz akısında gitsin herşey. çabucak bıkmayın birbirinizden.
umarım evlenir ve hep mutlu olursunuz.
Ara
YARGIÇ
Evet genelde bütün erkekler böyleyiz 17-18 yaşlarında hep ciddi düşünürüz sonra aklımız başımıza gelince herşey değişir.
Ara
gzm-aşık
canat tşkr ederim temennilerin için yargıç sewgilim 24 yaşında aklı hawada 18 yaşında bir erkek diil
Ara
riukeen
bende öyle yaparım :KD
Ara
gzm-aşık
ne yaparsın antisos
Ara
riukeen
erkek arkadaşın gibi bunda kötü bişi yok sana ömür boyu aynı derecede sevgi gösterecek biri yok olmayacak insan yoruluveriyor dinleniyor bu kötü anlamda değil tabi ama her zamanda sevgisini sana göstermek zorunda değildir
Ara
uslanmaz_genc
ya pardon ama işinize karısmak gibi olmasın. ask konusu benim bir hayat felsefem olmus. yasına bakıldıgında 17 göstermekte. herseyin tam yeri demek bu, aklın oynadıgı yer. bazende bişelere sonuc bile bulmadıgın seyler. yaa tek birsey söylemek istiyorum. evlenmek diosun. peki bunu nasıl isteyebiliyosun, gelecegini garanbtiledin mi, onu yada kendini rezil etmeyceginize dair var mı bi gerekceniz var mı birseylerinizi! pardon ama bence gelceginizi kesinlestirmeden böyle seylere kalkmayınız. ben cok buyuk ask yasadım ve yarasını bıraktı. unutma hiçbirsey tam bitmez her zaman yarıda kalır, her zaman birşeyler birşeyleri unutturur o yuzden kendinden fazla deger verme kimseye.... bu sözlerim hem sana hemde sevdigine... insallah hersey istediginiz gibi olur ama cok uzakları dunme sadece YARINI DÜSÜN.... hani derler yaa SONUNU DÜSÜNEN KAHRAMAN OLAMAZ...
ceylan gözlü1
gizemcim erkeklerin geneli böyle çok seviyorum der evlenicez der ama aramaz onların işi hiç belli olmaz bugün sana evlenicez der yarın gelir ayrılalım der böle işte tabi istisnalar kaideyi bozmaz canım sen kafanı fazla takma seninki seni sahipleniyo en azından bırakmıyo tabiki durmadan arayamaz boşver kafana takma bende erkekleri bazen hiç anlamıyom
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eşruhumuzu Nasıl Buluruz? Masal_yuzLu 6 1,504 11-24-2010, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: riukeen
  Bir Erkeğin Kızdan Hoşlandıqını Nasıl Anlarız??? DELİKANLI KIZ_vbulletin3_import15045 11 1,955 03-04-2010, Saat: 06:54 PM
Son Yorum: karizmatik_vbulletin3_import15497
  sizcee nasıl?? nesil! 20 1,555 03-30-2009, Saat: 09:04 PM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  Sewdiğimi Sewgilime Nasil Ispat Ederim Lütfen Hemen Yardim Edin duygusuz_adam_38 28 2,687 02-06-2009, Saat: 11:31 AM
Son Yorum: duygusuz_adam_38
  nasıl olacak cehennem22 32 1,852 06-29-2008, Saat: 01:35 PM
Son Yorum: cehennem22

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 05:31 PM