:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sizlere kolay gelsin
barbaros
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O konuda haklısın burasının okuyucu kitlesi genellikle genç kesim...Bizlerde ona göre hareket etmeyi ona göre bişyelri paylaşmayı hedefliyoruz ve sanıyorum ki hedefimizde bir numarayız ve doğru yolda ilerliyoruz...Bu yolda bizlerin önüne çok bent kurmaya çalışan oldu bizde güçlü bir deniz gibi o bentleri yıkıp geçtik ve şimdi buradayız ama onlar yok artık...

Ama diyeceğim bizlerle kalmanı bilgilerini ve tecrübelerini bizlerle paylaşmanı isteriz...İsteklerin ve önerilerin bizler için önemlidir...

SAYGILARIMLA...

teşekkür ederim ilginize ozaman elimden geldiğince ve zamanım müsait oldukça güzel bilgiler atmaya çalışacağım.sizi azminizden dolayıda tebrik ederim.azimle çalışan bentleri yıkar.emin adımlarla yürüyünüz.size muhalif amaçlı gibi falanda hareket etme düşüncesine sahip olmadım. zafer hep sizlerin olsun.sağlıcakla kalınız.saygılarımla.
Ara
CReATuRE
Ben tşk ederim bizlerle birlikte olduğunuz için ...sende artık bu denizde bir dalgasın ve bentleri beraber yıkacagız...

zaten yazdıklarımda muhalifle ilgili açıkça hiçbrşey düşünmedim....biliyorum ki sizlerde bizim için burdasınız...zaten muhalif olanın içimizde yeri yoktur o kişide kendini belli eder yani sizin gibi olgun ve anlayışlı olmaz...

SAYGILARIMLA...
barbaros
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben tşk ederim bizlerle birlikte olduğunuz için ...sende artık bu denizde bir dalgasın ve bentleri beraber yıkacagız...

zaten yazdıklarımda muhalifle ilgili açıkça hiçbrşey düşünmedim....biliyorum ki sizlerde bizim için burdasınız...zaten muhalif olanın içimizde yeri yoktur o kişide kendini belli eder yani sizin gibi olgun ve anlayışlı olmaz...

SAYGILARIMLA...

teşekkür ederim.imkanlar ve zaman ölçüsünde ilginize layık olmaya ve sitenin müdavimlerine faydalı olmaya çalışacağım.sevgi ve saygılarımla.
Ara
Leader
Sevgili barbaros,

Herkes görmek istediği gibi görür. Forumumuzdaki üyeler ve üye olmayan ziyaretçiler aradıklarını buluyorlar ki bizlerle birlikteler. Ayrıca forumuzda açılan her konu, yazılan her mesaj üyelerimizin gönlünden koparak paylaşmak amacı ile buraya yazılmıştır. Yazılan bu düşünceleri görüp de yapıcı eleştirilerde bulunan tüm diğer üyelerimize teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Bu vesile ile size tekrardan hoş geldiniz der paylaşımlarınızın ceviz kabuğunu doldurmasını dilerim.

Sevgilerimle,
barbaros
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgili barbaros,

Herkes görmek istediği gibi görür. Forumumuzdaki üyeler ve üye olmayan ziyaretçiler aradıklarını buluyorlar ki bizlerle birlikteler. Ayrıca forumuzda açılan her konu, yazılan her mesaj üyelerimizin gönlünden koparak paylaşmak amacı ile buraya yazılmıştır. Yazılan bu düşünceleri görüp de yapıcı eleştirilerde bulunan tüm diğer üyelerimize teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Bu vesile ile size tekrardan hoş geldiniz der paylaşımlarınızın ceviz kabuğunu doldurmasını dilerim.

Sevgilerimle,

teşekkür ederim sayın admin.sağolun.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  önemli Anket En Az 10kişi Gelsin! PrinceSs 10 553 04-09-2022, Saat: 03:27 AM
Son Yorum: wildfang
  acayip kolay bi soru soyle 5 613 09-08-2006, Saat: 11:48 AM
Son Yorum: |-|akan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:26 AM