:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mavilikte kaybolmak
eylülakşamı
deniz, altın sarısı kumsallarda neşeyle oynayan çocukların çığlıklarıdır.kimi zaman uzanmaktır altın kumlara.kim olduğunu, ne olduğunu unutup pırıltıyla bakmaktır hayata.en uzağını merak edip ulaşamamaktır deniz...farklı yerlere gitmeyi arzulamaktır.bazı zamn ise mavilikte kaybolmaktır.gece yürümektir sevdiklerinle kumsalda el ele.toplamaktır deniz kıyısına vuranistinye kabuklarını.sıcak yaz gecelerinde elinde gitarla sahil kenarında toplanıp söylemektir en güzel şarkıları.kızgın kumlarda yalın ayak yürüyebilmek, sudan mercanları toplayabilmektir.izlemektir balıkçıların ağ atışlarını.çığlık çığlığa uçuşan martılardır gökyüzünde.heyecan, tutku, mutluluktur deniz.uçsuz bucaksız mavilikte kaybolmaktır...

hüzünlü bir elvedadır bazı zamanlarda da.yüreğin gitme bırakma dese de, bir elvedadır.kim bilir belki de mutlu olmaktır deniz...güldüğünde sahili çarşaf gibi yapan,ağladığında ise dalgaların kumsalı dövmesidir belki de.beni ne kadar seviyorsun dediğinde okyanuslar kadar diyebilmektir.bir kere görenlerin vazgeçemeyeceği şeydir.deniz gitmektir, çok uzağa açılanküçük bir tekne ile gitmek ve bir daha dönmemektir belki de...
:'(:'(:'(
Ara
asi_ve_mai
eylülakşamı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hüzünlü bir elvedadır bazı zamanlarda da.yüreğin gitme bırakma dese de, bir elvedadır.kim bilir belki de mutlu olmaktır deniz...

her zaman bir mavi olmaq istemişimdir..
bir çoq sevgilinin sevgisine bir çoq ayrılığa şahitlik eden mavi denizz...

ellerine sağlıq arqadasım çoq güsell..
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]tşk ettimSmile...
emeğine yüreğine sağlıkSmile
[/COLOR]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  (H)iç bir şeyindim… Ve (h)içinde kaybolmak adına gittim… EndLess 1 398 09-17-2007, Saat: 10:41 PM
Son Yorum: :: CiMCiMe ::
  (H)iç bir şeyindim… Ve (h)içinde kaybolmak adına gittim… :: CiMCiMe :: 0 309 09-15-2007, Saat: 01:24 PM
Son Yorum: :: CiMCiMe ::

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 02:05 AM