:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barış öldü, üzüldük;barış için öldüler,unuttuk
ѕqρα кJмя
  • Aranızda hiç şehit adı bilen var mı ?
  • Hiç bir şehit için hastane önünde toplanan vatandaş ya da meşhur gördünüz mü ?
  • Hiç bir şehidin fotoğrafını internet gazetelerinde manşet üzerinde gördünüz mü ?
  • Hiç bir internet sitesinde dakika dakika yaralı bir askerimizin sağlık durumuna denk geldiniz mi ?
  • Hiç bir şehit için ülke genelinde açılan bir taziye defteri gördünüz mü ?
  • Hiç bir şehidimizin hastane odasında, şehit olmadan önce çekilmiş fotoğraflarına denk geldiniz mi medyada ?
  • Canlı yayında, naklen, hiç şehit cenazesi seyrettiniz mi ?
  • Son dakika ya da flash haber diye hiç “Ahmet…. şehit oldu, Mehmet… şehit oldu” diye bir şey duydunuz mu ? Yoksa hep 5 askerimiz, 10 askerimiz diye mi duydunuz ?
Ben bilmiyorum, görmedim, duymadım, denk gelmedim.
Ama Barış Akarsu isimli bir delikanlının kaza geçirdiğini, sağlık durumunun anlık olarak gidişatını ve en sonunda vefat ettiğini biliyorum. Ve hakkında daha bir sürü şey… Mekanı cennet olsun.
Ama bu vatan için şehit olmuş tek bir kişinin bile adını bilmiyorum. Hatta bakkaldı, kasaptı, mühendisti gibi bir bilgim de yok. Neden onların son dakikalarında değil hayranları, arkadaşları tarafından çekilmiş fotoğrafları bile gazetelerde boy boy yayınlanmıyor ?
Bu yazıyı yazarken hem kendimden utanıyorum, hem gözlerim yaşarıyor.
Barış öldü.
Şehitler ölmez.
Biz acaba ne kadar yaşıyoruz.

ALINTI...
Ara
PCKoPaT
AsLında dooruu... Sad güSeL ßi noktaya deinmi$Sin merT... Cool
Âh be.
Ara
ѕqρα кJмя
Burda Barış Akarsu haberi olsaydı;

daha da fazla yorum olurdu şuan!

Ama napalım..

Kendi vicdanlarına kalmış Wink
Ara
PCKoPaT
Saßret ßi.. Cool
Âh be.
Ara
KoLera
yazI cok güseL, mükemmeL bi$ey!..
payLa$im icin t$kLer
Ara
helen
haklısın mert hangi asker şehit oldugunda bu kadar yaygara yaptık?
Ara
yasemin1
İnsanlar genelde bu ülkenin en önemli insanlarını mevki sahibi kişiler sanırlar.Bu ülkenin en önemli insanları şehitlerdir.onlar en önemli şeylerini-canlarını-verdiler bu vatan için...onlarında özlemleri,arzuları,hayalleri vardı,aşkları vardı,onlar için titreyen anaları vardı.onları sıradan sayamayız asla.onlar bayrağımız üzerinde devleşmiş portreleriyle her zaman değerlidir,üstündür.ruhları şad olsun.Yüce allah onlardan razı olsun.mekanları cennet olsun.........:!
Ara
ѕqρα кJмя
Sanırım Bu kdr sabır yeter!

Eminim burda Barış Akarsu ile ilgili bi haber olsaydı;

Şuana kdr 10larca sayfa yazı olmuştu!

Bilseydim zaten Barış Akarsu haberi koyardım!

Gerçi benim hedefim 10 sayfa yazı yaptırmakda değildi ya nyse..

Yazık ne diim . .
Ara
_PESİMİST_
hiç sorma ya dehşet üsüldüm valla. rock dünyası en efendi adamını kaybetti Sad
Ara
_PESİMİST_
pardon ya konuyu yanlış anladım haklısınız ne diiiim Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  mutsuz oldu?unuzda kendinizi nas?l motive edersiniz? Karatas 18 951 04-13-2022, Saat: 02:31 AM
Son Yorum: wildfang
  BARiS MANCONUN CANLi YAYiNDA K?STAH FRANSiZ SPiKERiNE VERDiGi DERS soyle 1 490 04-11-2022, Saat: 04:45 AM
  Türkçe Gitmeden Özümüzü Kaybetmeden Gelin Türkçe İçin Bişeyler Yapalım... ZeNiTH 4 361 04-10-2022, Saat: 09:25 PM
  Erkekler ve Kadınlar için ufak Tavsiyeler. ZencefiL 4 895 03-11-2012, Saat: 02:44 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Eski Aşkı Unutup Yeni Aşklara Yelken Açmak İçin 25 Öneri MaSaL 2 488 04-21-2011, Saat: 09:10 AM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 04:55 PM