:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yitik sevda
Qetesh
www_antoloji_com_227497_360.JPG

[COLOR="Blue"][SIZE="4"] Yitik sevdalar öğretir insana ayakta durmayı,Yitik sevdalar öğretir zulmün vefasında çileyi,Kayıp şehirlerde unutulmuş şarkılar eşliğinde.Sonsuz zamanların kıyıda köşede kalmış dakikalarında,Acıtır saatlerin vuslatı bir türlü vurmaması.Beklediklerin hep en sona kalanlardı belki de.Ya da beklediklerin diye bir şey yoktu,Acımasız yüreklere ismini kazırken…
Aramak nafile birilerini, yalnızlık kahretse de beni, ucubelerin salına salına dolandığı Sana dokunabildiği bu terkedilmişlikte elim kolum bağlı öylesine dolaşmak bile Yaşamaya yetecek değerler arasında hala kaybolup gitmedi… Yorgun akşamlarda söylediğim türkülerle, Avuntuların soluklarında hissetmek nedir ismini bilir misin?
Susmanla ölmenin acısını ben bilirim ancak,Yenilmek nedir ben bilirim.Gece gündüze eş değerdeyken,Yarınlarımın yok olan umutlarında,Seni ne geceme ne de gündüzüme koydum,Ne de tam günüm oldun…Sen yıllarımın içinde kaybolup giden mevsimlerim,Bıraktığın felaket izleriyle de hatırlama sebebimsin...
Yusuf’un Züleyha’ya olan sevdasını,Yusufiye soylu yüreklerin bıraktığı izlerde aramaktı benimkisi. Engel olamıyor yüreğim bırakıp gitmelere, Günahların sevaplarında ağlamak nafile… Herkes kendini bilmeli ve de belki sevmemeli değil mi???
Ve herkes hayatı yitik sevdasından öğrenmeli Öylesine umutsuz acılı ve de karamsar
[/SIZE][/COLOR]
aa.gif

91dy.gif

[COLOR="Black"][SIZE="4"] Hayat çoğu zaman mükemmeli sunmaz insana. Bazen kurşundan ağır bir efkar balyası gibi çöküverir omuzlarımıza. Böylesi anlarda hislerim ya bağlamamda ezgi olup kanatlanır, ya da bir beyaz kağıt üzerine dosta yazılmış kırık dökük üç beş satır.Bir yürek çığlığıdır bu. İsyankar bir sükût. Gündelik telaşlar içerisinde tüm güzel hasletlerimiz gibi yitip giden sevdalarımızın ardından söylenen öksüz bir türkü. Hayat bir takvim aslında.. Ve bizler koparız ondan sayfa sayfa. Son sayfa düşmeden söyledim hayata dair, söyleyeceğim ne varsa.

5000000002524263.gif

Çünkü "cesaret korkunun olduğu yerde bile gerçeği haykırabilmektir."
[/SIZE][/COLOR]

75fi.gif

____The_Portal___Sq_____by_kharax.jpg

[SES]http://minorcrisis.net/files/Fon%20M%C3%BCzikleri%20-%20Yitik%20Sevda.mp3[/SES]

35ll.gif
Ara
ÐŽeşaren
Smile Cok güzel...

Yüregine saglik Adem...
Tesekkürler ..
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]çok beceriksizim sayfaya oturtamadımSad...
sağolasın o güzel yorumun içinSmile
[/COLOR]
Ara
ÐŽeşaren
Yok, gayet güzel oldu hersey(;

Eyv...Smile
Ara
CaNaT
Adem Güselmiş Emeğine Sağlik Smile
Ara
Qetesh
eywallah abi sağolSmile
Ara
deryalım
tavvvv adem sen aşktan maşktan anlar mıydın...Big Grin
şaka maka ama çok güzel bi paylaşım olmuş...
yüreğine sağlık...
Ara
ÇiLeK
Sen yoktun,geceyi bin yıldıza bölerdim.Uykuyu kendime haram ederdim.Yorgun sabahlara,güneşsiz yarınlara uyanırdı her gün yüreğim.Kime sorsam bilmezdi seni.Öfkem onlara değil kendimeydi hep.

Her yağmur yağışında bu kente damla damla düşerdi özlem.Islanmak değildi beni korkutan o damlalarda boğulmaktı.Yokluğun beni boğardı.Öyle zor ki dayanmak,sensiz geçen her dakika yüreğime çözülmeyecek bir düğüm atardı.Sıkılırdım, bunalırdım da isyan edemezdim.

Beni umursamaz mıydın,böylesine acı çekmemi anlar mıydın bilmiyordum.Yoktun çünkü,olsaydın ben böylesine acı çekmezdim ki.Olsaydın, özlemek denen şeyin bu kadar zor olduğunu bilmezdim ki…

Çaresizlik diye bir şey varmış hayatta ve ben bunu yeni öğreniyorum.

Bazen kendimle savaşıyorum.Seni sevmekten kurtulmalıyım diye.Öylesine karmaşık bir denklem ki bu…Seni sevmekten kurtulamazsam benliğimi yitireceğim.

Şimdi her neredeysen başını gökyüzüne çevir ve en parlak yıldıza bak …İşte oradayım ben,seni izliyorum.Hala yüreğindeysem,hala bana dair özlem varsa içinde

orada durma, bak ellerim burada…

gerçektenn şarkıylaa birlikte harika olmuş emegine ve yüregine saglıkSmile
Ara
Qetesh
eywalla sağolunSmile...
Ara
KoLera
cok güseL oLmu$$...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevda Yitirilmiş Bir Cümledir Şair'in LuGaTında... €BeRimSin 1 507 04-12-2022, Saat: 01:46 AM
Son Yorum: wildfang
  ..:: B!R Sevda MasaLı ::.. €BeRimSin 7 455 04-09-2022, Saat: 11:52 PM
  Gözlerine Sakladım Sevda Cennetini... ROSE 3 461 04-09-2022, Saat: 02:24 PM
  Sevda kuracak bu hikayenin son cümlesini... ROSE 9 344 04-08-2022, Saat: 11:03 AM
  Bu Mu Sevda (sahibine) eRCi 20 1,326 04-08-2022, Saat: 09:09 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:45 AM