:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
forumun çiftlerine benden:)
djseninim
Confusedmiley17: i8.jpg

i1.jpg

i9.jpg
Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara
eylülakşamı
yüreğine sağlık arkadaşım :'(
Ara
CaNaT
Ben Tekim Ama Olsun Genede Güsel Olmuş Saol SmileSmile
Ara
eylülakşamı
tek olmak çift olmaktan iyidir.hiç olmazsa karşındakine içinde duyduğun hisleri anlatamamaktan şikayet etmezsin. karşındaki seni ve ona karşı duyduğun o derin hisleri anlamadığı zaman biçok şey kaybediyosun içinde kendinle birlikte
Ara
CaNaT
eylülakşamı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tek olmak çift olmaktan iyidir.hiç olmazsa karşındakine içinde duyduğun hisleri anlatamamaktan şikayet etmezsin. karşındaki seni ve ona karşı duyduğun o derin hisleri anlamadığı zaman biçok şey kaybediyosun içinde kendinle birlikte

ama sen en azından sevildiğini biliyorsun
istediğin zaman bunu ona söyleme gibi bi şansın var istediğin zaman bu şansını kullanabilirsin kelimeler bazen çıkmaz insanın azından ama bide çıktımı dökülüverir herşey o an ,umarım sende içinden ve söyelmek istediğin herşeyi söylersin anlaşılamamaktan korkma sakın yüz şey söyle birini anlarsa bile mutlu et kendini ne olur ki sanki
şansınızı biraz zorlayın ya ben o kadar sey söledim ama Nuh dio peygamber demiyo Smile
Ara
djseninim
yaaa iş sadece svilmekle bitmio ki ama imkansız aşkı yaşayanlar ölee sanıyo ahh bir sevsebeni sonra sevio ne oluyo 2-3 soraa by by bitio ask çok zor ya
Ara
eylülakşamı
zor olna içindekini karşıdakine inandıramamak
Ara
ceylan gözlü1
valla ben tekmiyim çiftmiyim onu anlamadım ama yinede çok teşekkürler mervecim çok güsell
Ara
djseninim
ben teşekkür ediyorum basen söylemekte zordur ama gözlerin söler zztn Big Grin
Ara
helen
bende tekim ve böle daha mutlu ve huzurluymSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  (= sen; bana benden berisin =) ZeNabiN 42 2,535 01-07-2010, Saat: 03:05 PM
Son Yorum: ZeNabiN
  Benden Ciftlere Gelsin (Serserim Güzelim) BiRiciGim 18 1,504 06-05-2008, Saat: 11:10 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  aslı ve sersiye benden :D djseninim 24 1,640 07-12-2007, Saat: 07:47 PM
Son Yorum: TutkuM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 03:11 PM