:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alkol kad?ndan iyidir ??nk? :-)
tatlı_cadı
bende seni öpüyorum cnm ablacım..
hadi öle bi konu açda yazalım..Big Grin
Ara
gurbetci
aklima geldiginde mutlaka ekliycem canimSmile
Ara
PunisheR
gurbet?i hem konuyu da??tt?n hem de rakip ??kard?n walla Big Grin k?zlardan ger?e?i kabul eden zaten az bu yetmiomu? gibi bi de cad?y? yan?na ald?n hemen :p walla oyun biraz geli?sin bununla ilgili s?per cevaplar var elimde,onlar? bekleyin Big GrinBig Grin
Ara
Emy
Alkol kadından iydir bence de; bizim bir ömür yaptırmadıklarımızı bir saatte yaptırabiliyorSmile Karizmayı çizdirmek gibi:p
Ara
gurbetci
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gurbet?i hem konuyu da??tt?n hem de rakip ??kard?n walla Big Grin k?zlardan ger?e?i kabul eden zaten az bu yetmiomu? gibi bi de cad?y? yan?na ald?n hemen :p walla oyun biraz geli?sin bununla ilgili s?per cevaplar var elimde,onlar? bekleyin Big GrinBig Grin
hehehe ok bekliyoruz canimmmBig GrinBig Grin
Ara
gurbetci
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Alkol kad?ndan iydir bence de; bizim bir ?m?r yapt?rmad?klar?m?z? bir saatte yapt?rabiliyorSmile Karizmay? ?izdirmek gibi
:p

emycim s?persin ya bu yeter erkeklere isteBig GrinWink
Ara
PunisheR
walla alkolden dolay? resil olmak ay?l?nca d?seltilebilir ama yan?m?zdaki bayan?n hareketleri y?z?nden resil duruma d??mek k?t? oluyo Big Grin bu da bayanlar?n eseri..hem resillikten daha ?nemlisi ruh sa?l???..bayanlar ruh sa?l???m?z? bozuyor Big Grin
Ara
gurbetci
valla alkollü erkeklerin yaninda olan kadin asil rezil olan kadindirBig Grin
nedeni biliyosnuz zatenBig Grin
Ara
PunisheR
konuya erkeklerden çok kızlar ilgi gösterio..bakalım sonumuz ne olacak Big Grin

kişisel not : böyle bi konu açtım ama ben alkol kullanmıyorum Big GrinBig Grin yani benim tercihim tüm olumsuzluklarına rağmen yine kızlar :p
Ara
Emy
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:walla alkolden dolay? resil olmak ay?l?nca d?seltilebilir ama yan?m?zdaki bayan?n hareketleri y?z?nden resil duruma d??mek k?t? oluyo Big Grin bu da bayanlar?n eseri..hem resillikten daha ?nemlisi ruh sa?l???..bayanlar ruh sa?l???m?z? bozuyor Big Grin

Rezil oldu?unuzu sanarken y?celirsiniz yan?n?zdaki bayanla; ama bayanlar al?akg?n?ll? insanlard?r ve bunu y?z?n?ze vurmazBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:11 AM