:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yalanlarının bi sınırı yokmuş anladım!
büyüdüm_58
Hep kendime şu soruyu sordum benden ne istedi? ama ne gariptirki hiçbi cevap bulamadım beni sana çeken çok mu saf oluşumdu yoksa farklı tatlarmı tatmak istedin bilmiyorum ama bildiğim bişey varsa oda seni kabul ettiğim güne lanet etmek o kadar zayıf bi anımda çıktın ki karşıma içimi boşaltıp seni koydum sen naptın gözümün içine baka baka başkasıyla çıktın gerçi sana sorduğumda yeminler etsende senin yemininde yalan çünkü sen yalansın! tek amacın kullanmak belkide bana farklı geldin gözümü boyamak için kandırmak için kandırdın da helal olsun seni herkese karşı savunurken ben yoruldum içimdeki senle mücadele etmekten sen gününü gün ederken ben her gece öldüm kaç defa selam verildi unuttum! ama şükür gerçek yüzünü gördüm ve inan sen beni hiç haketmedin hep diyodun ya ben sana layık değilim diye haklıymışsın sen benim gibi dürüst birinin selamını dahi haketmeyecek kadar adi birisin! umarım bi daha gelmezsin çünkü düşmanın pusuda seni bekliyor haberin yok
anladım anladım bitsin
anladım benim değilsin
anladım gönlün sevinsin
olamayız senle gayrı
yolumuz ezelden ayrı
anladım YARİM değilsin....:!
Ara
barbaros
sevgili büyüdüm_58 senii böyle ahuzar ettiren nedir neden kendii bu kadar paralıyorsun. her şeyde bir hayır vardır. geri dönüşü olmayan yolun akşamında sana oyun oynasa idi ne yapacaktın. haline şükret.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sonunda Bende Anladim . . . DarkLady 5 588 04-14-2022, Saat: 07:09 AM
Son Yorum: wildfang
  Gittigimde Anladim.. ÇiLeK 1 267 04-10-2022, Saat: 06:35 AM
  Anladim... milagros 7 386 04-09-2022, Saat: 11:57 PM
  Beni AFFeTmeni ?L?rcesine ?sTediGimde Anladim... €BeRimSin 2 305 04-04-2022, Saat: 12:35 AM
  Şimdi Anladım.. YasSmin 2 466 06-10-2011, Saat: 03:32 PM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:11 PM