:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
CaNaT
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ilkcanı tavlıcam nihahaha

emre-altan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:umarım basarırsın Big Grin kolay gelsin hayırlı olsun Big GrinBig Grin

คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ilkcanı geri verin banaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hhhhhayttttt

คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ilkcan dön geri geri dön ilkcan dön ilkcan geri geri ilkcan dön geri geri döne döne ilkcan döne döne geri geri ilkcan XD

Konuşmalarınıza ve ettiğiniz muhabbete dikkat edin. Bİr daha da bu konu üzerine bu şekilde yorumlar yapılmazsa sevinirim !
Umarım ciddiye alırsınız !..
Mustafa bu konudaki ilk ve son uyarım bu ,anlaşmışızdır eminim...
Ara
_AL0n3_
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ilkcanı tavlıcam nihahaha

çok beklersin mustafa... ! sen kendini yada beni ne sanıosn ?

คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:umarım ya ama hiç yüz vermiyo

farkında olman güzel..

คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inş görür bunlarıııııııı ama kesin okurken ciddiye almaz .. biliormki ciddiye alınmıcak bi tarzm var ! Big Grin bak güldüm kanıtı Big Grin

kendini bilmen dahada güzel..

คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya dün akşam konuştuk baya bide oda akrep şimdi napcan aynı kandan bendeki inat ondaki de inat .. ama kıracam onun inadını umarım Big Grin

inat yapılcak hiçbişi yok hersey cok basit.. umrumda bile değilsin..

คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neyse buraya bakma ihtimali fsm köprüsünün batma ihtimaliyle aynı içim rahatladı sabah sabah ben birazda uyurum artık akşam kalkarım .. bu arada çok üflemeyin yazık Big Grin

keşke tahmin ettiğin kadar imkansız olsaymış okuma ihtimalim..

คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tmm bi ara konuşursanız çaktırmadan bahsedn birazck ama sölemeyin burayı okumasın Big Grin

öyle san..

buarada sanada tsk emre...
Ara
emre-altan
kusura bakma bu kadr alıncagını blmiyodum pardon
Ara
riukeen
CaNaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konuşmalarınıza ve ettiğiniz muhabbete dikkat edin. Bİr daha da bu konu üzerine bu şekilde yorumlar yapılmazsa sevinirim !
Umarım ciddiye alırsınız !..
Mustafa bu konudaki ilk ve son uyarım bu ,anlaşmışızdır eminim...

nedir orada ilginç olan ?
Ara
# Pè®iM§ii #
emre-altan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ilkcanın sagı solu belli olmaz Big Grin ciddiye alırsa gülmeyi gösterir adama Big Grin

Burada Gereken Cevabı Vermişti Saten Emre..

Ve Sadece Onun Katıldığı Bir Şakaydı İlkcan

Bence Senin Bu Sorunu Mustafa İle Halletmen Gerekiyo

Gereksiz Kalpler Kırılmasın

Üzerime Düşen Bişi Değil Umrumdada Değil Ama Sadece İçimdekini Söylemek İstedim ..
Ara
emre-altan
# Pè®iM§ii # Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Burada Gereken Cevabı Vermişti Saten Emre..

Üzerime Düşen Bişi Değil Umrumdada Değil Ama Sadece İçimdekini Söylemek İstedim ..

saol pericixx'imm yorumun icin
Ara
# Pè®iM§ii #
Rica Ederim ,,
Ara
_AL0n3_
# Pè®iM§ii # Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Burada Gereken Cevabı Vermişti Saten Emre..

emreyle aramda olan bişey o..ki onada bi yorum yapmadım.sende yapmazsan sewnrm.dediğin gibi gereksiz kalpler kırılmasın (:

ayrıca ortada benim haberim olmadan sacma sapan muhabbet dönüo bunu cevirenlere tavır koydugumda ben suclu oluyorum.nası bi mantıktır bu ? benim olmadıgım yerde adımın gecmesi ki böyle sewiyesizce bi konusma içindeyse rahatsız olurum tabi.
bundan sonra herkes haddini bilsin.mustafa !
Ara
riukeen
la 2 senede 100 kere silip ekliyorsun utanmazca ... sonra gelip benim bu espirili konusmalarıma katlanamıyorsun .. ben böyle biriyim arkadaş defol git gözümün önünden o zaman ne diyim ben sana daha ... ne bana selam ver nede başka birşey.. defol git cennete kadar.. adamın asabını bozuorsun.. hadi diyelim ben bozuyorum neden bana msnde facede yazıyorsun ? ...

bulaşma bana akıllı ol biraz..

canat abi ortada garip bişi yok.. orda yazdıklarm şakayla karışık arkadas muhabbete konuda her telden oda bir tel sonuçta uslubumu bilirim ben
Ara
CaNaT
o dediğin tel biraz kalın kaçıyor o zaman
sen uslubunu bilirsin
bende nerede ne şekilde konuşulması gerektiğini bilirim.
ne o öle pazardan elma alır gibi gereksiz bir muhabbetten öteye gitmiyor seninkisi
biraz hadsiz, yazdıklarını bir daha oku ne demek istediğimi anlarsın belki
ortada garip bişi yok diyorsun sana göre garip bişi yok senin frekanslar zaten ayrı aleme açılıyor birşey anormalse sana göre normal oluyor nedense bi türlü kesiştiremiyoruz frekansları
daha fazla uzatmayın konuyu ben söylenmesi gerekeni ve yapılmasını istediğim şeyi söyledim. Biraz daha dikkatli olursan hiç bir sorun kalmaz ortada
Bana cevap verin diye yazmadım onu bu konuda tartışmayacağım çünkü kimseyle ...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:34 AM