:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
_AL0n3_
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:la 2 senede 100 kere silip ekliyorsun utanmazca ... sonra gelip benim bu espirili konusmalarıma katlanamıyorsun .. ben böyle biriyim arkadaş defol git gözümün önünden o zaman ne diyim ben sana daha ... ne bana selam ver nede başka birşey.. defol git cennete kadar.. adamın asabını bozuorsun.. hadi diyelim ben bozuyorum neden bana msnde facede yazıyorsun ? ...

bulaşma bana akıllı ol biraz..

canat abi ortada garip bişi yok.. orda yazdıklarm şakayla karışık arkadas muhabbete konuda her telden oda bir tel sonuçta uslubumu bilirim ben

söylediklerimi yediremedin galba mustafa ?
milyonlarca kez sildim halada devam ediyorum buna merak etme.gelip sacma sapan konusma yapan sensin bide bana hesap soruyosun.seni insan kabul edip alttan alanda kabahat.bundan sonra hiçbi şekilde muhatap olma benimle tamammı.ekleme yazma adımı bile alma agzına.ne halin varsa gör.

bu konuda kapandı burda kmse bunn hakknda yorm yapmasn
Ara
riukeen
Uzatma daha neyin derdindesin ? .. Ben bana gelenlere takılıorum sen ordan bana laf yetiştiriyorsun.. Beni bile bile 100 kere alttan almaktan benim çıkardığım tek bi anlam var o anlamıda sen teptiyorsun..
Ara
Leader
Olaylar olay Big Grin Ne günler geçirmişiz dimi Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 09:36 AM