:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
Xesar
Huyum kurusun demiyorum Big Grin Neyse bu konuyu fazla uzatmayalim Big Grin Belki birgün buluruz en azından aynı oksijen vardır cigerlerimizde : ) sadece benim yazmam yetmez başkan sende yaz ki arada ters yorumlarda yapayım Big Grin
Ara
Beyaz
Artık korkuyorum yazmaya noktalama işaretlerine dikkat etmezsem hemen eleştiri almaktan başıma taş gelmesinden o yüzden yazmıyorum usta Big Grin Big Grin
Ara
Xesar
Çok sesli güldüm bunaBig Grin sen aldırma öyle şeylere ama soylemesem huzur bulamazdim bazen kendi yazdıklarımi okuyup ayıp sana diyorum iki virgül daha koysan ölürmüydün Big Grin
Ara
Beyaz
Ne güzel gülmüşsün işte Big Grin Big Grin hemde sesli.
Yazarız bakalım bir ara.
Ara
Xesar
Gülmek ve çevredeki insanları guldurmek güzeldir severim .Ya özel olacak ama cevap vermezsende sorun değil evlimiydin sen?
Ara
Beyaz
Evliyim Smile Mutluyum Big Grin Big Grin
Ara
Xesar
Çok iyi Big Grin Allah bozmasin ne kadar oldu evleneli : )
Ara
Beyaz
amin cemil cümlemizin kini bozmasın Big Grin
Sen evli misin ? Hıı bide kişisel aşk yazılarına baktım sanki yüreğin ucra köşelerinde gizli saklı kalmış bir yaran varmış gibi geldi hüzünlü şeyler yazıyor yazdın mı ? bunun sebebi o an dinlendiğin şarkıdan hissettiğin birşey mi yoksa yaşanmışlık var mı ?

Hadsizlik yapmamışımdır umarım ..
Ara
Xesar
Bende evliyim : )
Hadsizlik söz konusu değil aslında yazdıklarım öyle ücra koseyle falan alakalı değil sadece yazmayı seviyorum o kadar bir sözden bile etkilenip yazabilirim.
Ara
Beyaz
Bir ömür mutluluklar o zzaman maşallah Smile

Anladım.. Kimi insan yaşanmışları yazar, kimisi ise birşey okuyup etkilendiğini yazar şarkı eşliğinde sen o an etkilendiğinin yazanlardasın Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 03:28 PM