:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
Xesar
Şu bir gerçek bana göre forum ortamlarındaki samimiyet bu saydiklarinda yok.Forum ortamlarinin en yoğun kullanıldığı dönemleri bilirim hatta o zamandan bu zamana gelmiş 9-10 senelik dostluklarim var tekrar kurulabilir mi dersen zor ama belki yaşatmak isteyen birileri daha cikabilir.Buraya ilk üye oldugumda birkaç kişi daha vardı onlarda uzaklaştı mesela gerçi o dönemde bende biraz durmuştum is yogunlugundan dolayı
Ara
Beyaz
Çok fazla forum tecrübem yok doğrusu bir foruma üye olmuştum. Baya da aktif üyeleri vardı eğlenceliydi kimseyle tanışma fırsatım olmamıştı 1 yıl sonra form sahibinin aşkı yüzünden kapandı Big Grin sonra burayı keşfettim falan.. Sen sanşlı dönemde üye olmuşsun en azından 9 - 10 senelik vayy süpermiş. Acemhe seslenince birileri geliyor onu tanıyanlar olunca seninde tanıdığın varsa seslen belki gelirler.
Ara
Xesar
Maalesef burada çok insan tanımıyorum. Benim aktif olduğum forumlarda gitti.burada bende yeniyim yani Big Grin
Ara
Beyaz
hehehe Big Grin acaba bizde mi bir uğursuzluk var baksana gidelen formlar kuruyor Big Grin Big Grin

Heyttt...
Ara
Xesar
Big Grin
Bi ihtimal
Sadece burayı aktif tutup bu şekilde sohbet etmeye devam edersek birileri gelir Big Grin
Ara
Beyaz
Sessim belki duyulur bu enkaz altında Big Grin

Nickinin anlamı nedir ?
Ara
Xesar
Aslında bu nicki ben sezar dan yola çıkarak secmiştim biraz değişiklik yapıp xesar yaptım özel bi anlamı yok. Big Grin enkazı biraz kurcala çok güzel şeyler var. Aslında var ya daha önceden seninle karsılasmişız hissi geliyor hep bana Big Grin ama önemli değil sonra git diyorum gidiyor Big Grin
Ara
Beyaz
Sezardan yola çıkarak bu nickin buldun vay be Big Grin iyi düşünmüşsün farklı.
Hislere fazla aldanmamak gerek belki diğer formlarda karşılaşmışızdır bilmiyorum ben senle karşılaşmadım daha önce ama sana neden öyle geliyor anlamadım daha öncede demiştin bunu sanırım Big Grin git deyince gidiyorsa no problem..
Ara
Xesar
Çok yaratıcı bi insanimdir Big Grin
Hislerim kuvvetlidir ama seni birine benzetiyor olma ihtimalim yüksek neyse bu kısmı çok önemli değil zatenBig Grin sen ne zaman yazmaya basliyorsun onu söyle Big Grin
Ara
Beyaz
Ben yazıyorum ya yorum olarak Big Grin sen yaz bende yorumumla eklerim birşeyler
Kendinden de pek eminsin maşallah Big Grin bende eminim ki seninle hiç karşılaşmadım ama mühim değil Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 01:27 PM