:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
Xesar
Ne yorucu bir gün oldu be resmen tır çarpmışa döndüm
Ara
acemhe
Canı sıkılan bir ben var birde çayım Big Grin
Ara
Beyaz
Bir Ben Varım Canı Sıkılannn Big Grin
Ara
Beyaz
kimsecikler yok yine formda ! Sad Sad sessiz terkedilmiş.
Ara
Xesar
Ben biraz varim ama hep ben hep bende olmaz : )
Ara
Beyaz
Eh biraz varsın doğru diyorsun.
Ama hep ben varım bende bir gitcem pir gitcem..

Dİğerleri nerede acaba
Ara
Xesar
Aslında şu var yeteri kadar giden olmuş sende kendini ekleme ben bu siteyi toparlamaya çalıştim zor ama sabırla bekliyorum gelenle takılıyorum işte sende bekle o kadar sabrin var ise : )
Ara
Beyaz
Bilemedim o kadar sabırlı biri değilimdir arada sen ve acemhe giriyor işte iki soluk geliyor işte. Benim umudum yok başkada kimse gelmez artık çok şey değişmiş yada gidenlerin haklı sebepleri var kı gelmiyorlar benim anlamadığım çok fazla misafir üye var ama aktif olacak üye malesef yok. Senin umudun var sanırım gelecek biri olduğundan yana..

Bakalım gittiği yere kadar xesar sağol iki soluk verdiğin içinb
Ara
Xesar
Misafirlerin arasında eski üyelerden vardır eminim.konuları biraz karistirinca belli fikirler çıkıyor nedenlere dair tabi birde evlenip coluk çocuğa karisanlar var sitede eski aşk meşk mevzuları da duruyor herkesin değişen hayatı var birde sosyal medyanın face twitter gibi cok büyük etkisi forum ortamlari pek kalmadı o yüzden
Ara
Beyaz
Söylediklerin her birinde haklı olma ihtimalin çok yüksek. Hatta haklısın.
Hayat herşeyi değiştirdiği gibi bu tür forumlarıda kaderine terk etmişler facebook,twitter, ıngstaram gibi yerlerde daha aktif insanlar..

Ama bakalım bekliyelim belki bir merhaba duyulur uzaklardani bir yazı bir şiir bir söz paylaşılır.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:47 AM