:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boş Muhabbetler
Beyaz
bloke oldum. gözlerim çift görmeye başladı geceden beri yurtdışındakilerle konuşmaktan mailleşmekten canım çıktı ben uyumak istiyorum Sad
Ara
Xesar
Ben de uyumak istiyorum Big Grin
Ara
Xesar
Beyaz çok yorma kendini insanlar degerini bilmiyor
Ara
Beyaz
Bu yapım gereği malesef olmuyor xesar kıymet bilen yok ama napıyım.
Ama çok yoruldum bunu biliyorum. ilk fırsatta tatil planlaması yapmacağım.
Ara
Xesar
Aslında bu konuda bende kendime çok kızıyorum mr gorev adamı birileri düzgün yapmıyor diye bir sürü sacma sapan isle uğraşıyorum. Sinirlerim lacka oldu iyice.Bazen yaşlandiğimi hissediyorum sonra dönüp bakınca elimdeki koca bir hiç.
Ara
Beyaz
Ne yazık ki bazıları işi düzgün yapmış olsa böyle uğraşmayız birileri eksik yapıyor sen o eksikleri tamamlayıp üstesinden geliyorsun takdir göreceğini düşünüyorsun ama takdir edilmiyorsun bazende hakaretlere maruz kalıyorsun..

Benim bildiğim ve öğrendiğim ailemden gelen öğretiler yaptığının en iyisini yap. yapıyorsun sonra arkana bakıp koca bir hiç görüyorsun ya o yıkıyor.

En azından işimi çok seviyorum, küçük pürüzler ve haddini bilmezler dışında Big Grin bir bayan olarak çalışmak daha zor.
Ara
Xesar
Maalesef evet haklısın bayan olmak zor bu ülkede.
Herşeye rağmen doğru bildiğini yapman en güzeli saygı duyarım.
Takdir hayaline fazla kapilma benim.tek bir hayalim var o da kendi işimin sahibi olmak.
Ara
Beyaz
Ya hayallerde biterse demişler..
En azından gelen müşterilerimin bana teşekür etmesi, takdir etmesi küçükde olsa özel günler hediyeler olmak beni zaman zaman motive ediyor patronda takdir almak zor Big Grin ama oda birgün anlayacak kıymetimi Big Grin Big Grin eski patronum anlamıştı ama geç kalmıştı.

Aman takdir etmeseler ki benim sağlığım yerinde olsun gerisi hikaye.
Hayaline kavuşursun umarım..
Ara
Xesar
O eski patronları iyi bilirim benim bütün ekip benden sonra bırakınca jeepini satmak zorunda kalmıştı Big Grin
Hak ve adaleti o zaman gördüm .
Bu saatten sonra isteyen etsin isteyen etmesin umurumda değil : )
Ara
Beyaz
Big Grin Big Grin aynen öyle.
Çokta önemli değil takdir edilmek zaten.

Hayata olumlu bakmak gerek.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 02:40 PM