:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Geçen seneden daha iyi bir takım olduk"
ѕqρα кJмя
2007-07-11_kezman288.jpg

Fenerbahçemizin Sırp yıldızı Mateja Kezman, bugün Avusturya'daki antrenman sonrası basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu. forvet olarak başarıya aç bir oyuncu almaları gerektiğini söyledi. Golcü futbolcumuz Mateja Kezman, bugün yapılan idman sonrası çok önemli açıklamalarda bulundu. Takıma başarıya aç oyuncuların transfer edilmesi gerektiğini söyleyen Kezman, “Ronaldo’ya saygı duyuyorum. Ancak bizim daha aç ve kazanma hırsı olan futbolculara ihtiyacımız var. Roberto Carlos’u bunun dışında tutuyorum. Çünkü o kazanmayı isteyen biridir. Benim görüşüm bu yönde. Ronaldo tarzından ziyade kazanma hırsı olan futbolcular alınmalı. Zigiç olayıyla ilgili konuşmak istemiyorum. Takımda 4-5 tane kaliteli forvet var. Colin Kazım güçlü ve çok genç bir oyuncu. Bize çok faydalı olacak. Bunun yanı sıra Devid’in bu sezon daha iyi bir performans sergileyeceğine inanıyorum. Ayrıca kaptanımız Semih var. Bu oyuncularla başarılı olabiliriz” diye konuştu.

Şimdiye kadar hiçbir zaman kendisinin bu kadar motive hissetmediğini söyleyen Kezman, “Bu sezon Fenerbahçe taraftarına kendimi affettireceğim. En az 20-25 gol sözü veriyorum. Hem benim hem de takımım açısından mükemmel bir sezon bizi bekliyor. Çok ciddi bir şekilde çalışmalara başladık. Yeni katılanlarda aramıza oturdular. Bu sene başarılı olmak istiyoruz ve çalışıyoruz umarım bunu başarırız. Her sistemde oynarım. Geçen sezon takıma geç katıldığım için fizik olarak zorlandım. Özel hayatımda ve ev ortamım tam olarak oturmamıştı. Sıkıntılar yaşamıştım. Ama bu sezon her şey çok farklı olacak. Yeni katılanlarla opsiyonlu bir kadro oluşturuldu. Başarıya mecburuz” diye konuştu.

Takımdan ayrılan Rüştü, Tuncay ve Ümit’e de değinen Mateja Kezman, “Giden arkadaşlarımız geçen sezon bize çok şey kattılar. Ama şu anda geçen seneden daha iyi bir takıma sahibiz. Şampiyonluk yolundaki rakiplerimizle ilgilenmiyorum. Kimi aldılar, kimi sattılar hiç önemli değil. Ben kendi takımımla ilgilenirim. Önemli olan bizim yaptıklarımızdır. Şampiyonlar Ligi’nde ki rakiplerimizin kim olduğunu henüz bilmiyoruz. Rakiplerimiz arasında önemli takımlar var. Şampiyonlar Ligi’nde oynamak çok önemli. Ben kariyerim boyunca bu ligde bir çok maç oynadım. Tek dezavantajımız ön eleme maçını erken oynamamız. Ama turu geçecek güçteyiz” şeklinde konuştu.

Kezman antrenmanlarla ilgili olarak "Çok ciddi bir şekilde çalışmalara başladık 10 gün içinde herkes bunu görecek yeni katılanlarda aramıza oturdular. Bu sene başarılı olmak istiyoruz çalışıyoruz umarım bunu başarırız sakat olmadığım içinde çok mutluyum. Öncelikle cok başarılı bir sezon geçirdik ."dedi.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
2007-07-11_kezman1.jpg
2007-07-11_kezman2.jpg
2007-07-11_kezman3.jpg
2007-07-11_kezman4.jpg
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  "şampiyonluk şansimiz Daha Az" Ñ•qρα кJмя 1 309 04-09-2022, Saat: 02:12 AM
Son Yorum: wildfang
  Bir Derbiden daha fazlası ÐŽeşaren 0 470 02-19-2011, Saat: 07:31 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Şener: Takım Değil Seyirci Kazanacak MaSaL 0 434 08-24-2010, Saat: 10:23 PM
Son Yorum: MaSaL
  FenerbahÇe Şokta...Şampİyonlar lİgİ'ne daha eleme turlarinda veda ettİ CaNaT 0 586 08-04-2010, Saat: 11:55 PM
Son Yorum: CaNaT
  Takım tek yürek Psycho 0 494 09-29-2009, Saat: 07:11 PM
Son Yorum: Psycho

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 11:49 PM