:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
beste yarışmadı:D
djseninim
beste yarışması yapamlım yetenekler ortaya çıksın Confusedmiley17: ne dersiniz:?
Ara
CaNaT
evet yapalım benim solistim kim olacak ya var mı sesi güsel şöle urfalı felan

bende istiyorum böle bişi burda müzikle ilgilenenler var nasılsa güzel olur bencede
Ara
djseninim
ayıpp ettin abim solist arıyon ben varım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinbencede güsel olur yaff
Ara
CaNaT
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayıpp ettin abim solist arıyon ben varım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinbencede güsel olur yaff

ah canım tamam oldu sağolasın
sen yapmayacakmısın peki beste felan sende yapmalısın ama bak bu konuyu sen açtın SmileSmile
kaçmak yok
Ara
djseninim
yapıcamtabe boşuna mı açtım konuyu ama sözleri yassak yeter herhalde soliste ne gerek var Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinnan bnm sesim t pc gibi yerlerde iğrenç çıkar ama normalde güsel yane :yikildim:
Ara
CaNaT
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yapıcamtabe boşuna mı açtım konuyu ama sözleri yassak yeter herhalde soliste ne gerek var Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinnan bnm sesim t pc gibi yerlerde iğrenç çıkar ama normalde güsel yane :yikildim:

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
boş ver benim sesimde iğrenc zaten farkyapmaz biz yazarıs söleyen biri çıkar nasılsa dimi
Ara
ÐŽeşaren
Besteci mi ariyorsunuzSmile-Smile
Ara
CaNaT
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Besteci mi ariyorsunuzSmile-Smile

hayır solist arıyoruz Smile Smile merve ile ben yazacaz da kim söleyecek
o mesele işte tabi beste yarışması düsenlenirse Smile Smile
Ara
djseninim
sayılır yarışma istiyoruz doğru söleyen birirleri çıkar yafff takıntı yapmayalım :yikildim:
Ara
ÐŽeşaren
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayır solist arıyoruz Smile Smile merve ile ben yazacaz da kim söleyecek
o mesele işte tabi beste yarışması düsenlenirse Smile Smile

Güzel Fikir...
Kim söyleyecek, Ben söyLerim[dermisim]Smile

Önce bi Admin'lerin görüslerini alalim, sonrasi kendiliginden gelir zaten..
Muhakkak vardir aramizda güzel Sesi olan(;

Hayirlisi olsun bakalim ..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:02 AM