:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"İt qibi pişmanım seni sewiyorum" dedi Bana
Rüya Güzeli
tugfan Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: pckoo olum ne yaptın lan bunaa Big GrinBig Grin :yikildim:
Tugfan ßu pckopat kız ßiLiosun dimi sonra yanLış ßi anLaşıLma çıkmasın ortaya :yikildim:
Ara
tugfan
Alıntı:noLyo ߀a karı$mı$ ortaLık Big Grin

bişi olduğu yoq Big Grin sadece esra çıkmaz aşkı anlattyıoooo Big GrinBig Grin

Alıntı:Tugfan ßu pckopat kız ßiLiosun dimi sonra yanLış ßi anLaşıLma çıkmasın ortaya yikildim.gif

Big GrinBig GrinBig Grin hehee pardonn yaaa Big GrinBig GrinBig Grin elim yalnışlıkla kaymış Big GrinBig Grin :yikildim: Big Grin
~uqqaLa~
bazeN oLuo kLawyede öyLe kaymaLar kLawyedeNdr kLawyedeN Big GrinBig Grin
Ara
tugfan
eveett yaa Big GrinBig GrinBig Grin klavyee bozuk heralde Big GrinBig GrinBig Grin
Rüya Güzeli
tugfan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig Grin hehee pardonn yaaa Big GrinBig GrinBig Grin elim yalnışlıkla kaymış Big GrinBig Grin :yikildim: Big Grin
yok yani sonra deme Pckopat aşkın feLan pckopat aşkına qit anLadın sn onu Big Grin
Ara
tugfan
:yikildim: :yikildim: hehehee yoqq demem Big GrinBig GrinBig Grin :yikildim:
korkusuz
yaa olur oyle şeyler ama insan sonradan pişman oluyouor
Ara
tugfan
evet bazen pişman olacağını bildiği haldee o hatayı yaparsın.. bazen farkında olmadan belki sana o anda pişman olacağın aklına gelmez ama ileridee hatanı anlarsın ama iş işten geçmiş olur...
Rüya Güzeli
tugfan ne ßu ciddiyet korkuyorum söLiyim Big Grin öcüü dersin sn şimdi :yikildim:
Ara
tugfan
:yikildim: birazz ciddiyet şart dimi ama Big GrinBig Grin bak beni bölee kolay kolay bulmazsın :yikildim:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  qizLi aŞkLarr forumda bomba qibi Rüya Güzeli 114 8,887 02-15-2009, Saat: 02:11 AM
Son Yorum: blue_belial

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 08:31 PM