:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sakalli Erkeklere
Rüya Güzeli
yha yoq aziz abi milletin aklını çelme Big Grin sakal insanı her zaman yaşlı gösterir we hiç güsel bi görünüm deqil kısa olsada orman qibi Big Grin
Ara
PCKoPaT
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sakal yakışanı var yakışmayanı var...yakışanlşar bence kesmemeli...yoksa tüysüz tavuk gibi olunur benden sölemesi Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ahahha :yikildim: Big Grin
Âh be.
Ara
PCKoPaT
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha yoq aziz abi milletin aklını çelme Big Grin sakal insanı her zaman yaşlı gösterir we hiç güsel bi görünüm deqil kısa olsada orman qibi Big Grin
kıSım SusSana $imdi SakaLLıLar Seni Linç etCekBig Grin
Âh be.
Ara
_PESİMİST_
ya tmm öle hacı gibi olmas da sakalsız da olmas ki ya...kirli sakal muutlaka olmalı bence...

aşırı karizma verio...
Ara
lazmurat
bende tiraş makinesi yok versenizzzz
Ara
deryalım
kendi adıma konuşmak gerekirse kirli sakalı olmasını tercih ederim bi erkeğin...
seviyorum ben erkekte sakalı.
ve şuanda erkek arkadaşım sakallarını kesemiyo benim yüzümdenBig GrinBig Grin garibim rahatsız oluyo ama,emir büyük yerden Big GrinBig Grin
Ara
ByGuVeN
yok ben zor traş olurum Big Grin TOLGA bilir beni hehehe
Ara
riukeen
sakallyb1.jpg

kesmeycem işte kesmeycem bu sakal türü nedir bilmiom ama çok feci görünüyom Big Grin
Ara
:: CiMCiMe ::
Yakışan var yakışmayan var şimdi Smile Ona göre kes yada kesme demek lazım Smile
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]yaf ben kesmezsem müdür keserBig Grin...
[/COLOR]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkeklere çekicilik kazandıran 10 küçük kusur mOOnl!ght 0 690 12-08-2010, Saat: 10:57 PM
Son Yorum: mOOnl!ght
  tavlanan k?zlar erkeklere neler yapar Rüya Güzeli 1 850 10-11-2008, Saat: 04:50 AM
Son Yorum: nry8
  Erkeklere Dair (SÖZÜMÜZ MECLİSTEN DIŞARI) Seyduna 3 617 08-27-2008, Saat: 02:37 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Çapkın erkeklere karşı pratik cevaplar ! gecebluee26 2 1,522 05-12-2007, Saat: 10:32 AM
Son Yorum: lazmurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:13 PM