:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
elveda sevgili,unut artık beni...
deryalım
hul4dw2.gif

Yaranmak için ne yapmalıydım söylesene yâr, ne yapmalıydım... Küfür mü etmeliydim yoksa hakaret mi? Senle dalga mı geçmeliydim yoksa aldatmalı mıydım? Seni harcamalı mıydım yoksa kullanmalı mıydım? Yok, yok sen buna da razı olmazdın. Ben ne yaparsam yapim sana, sonuçlarım hep çıkmaza çıkar.Hep de böyle olmadı mı zaten... Biliyorum tek hatam kendimden fazla değer vermem oldu sana... Havalandın inkar etme sakın, tepeden bakmaya başladın bana değerli sandın kendini... Hatta hint kumaşıyla kıyaslayıp kendini, değer biçtin bu aşka... Şartlar koydun yürütmek adına, iyi de sevgilim şart olmalı mıydı bu aşkta...Aşk, şartları sevmezdi ki... Şart olan yer de bir dakika olsun durmazdı ki... Sen en büyük yanlışı şartlarınla koydun, ben ise seni kaybetmemek için şartlarını uygulamakla... Dedim ya sen hep kendini değerli gördün ama bilemedin hiç, gözümde değerin olduğu sürece değerli olduğunu... Gittin, elbette birgün gidecektin fakat bu denli erken değil...Hem de yaşanacak çok şeyi yarı da bırakarak gittin. Anlamadığım ne biliyor musun sevgili; giden, gidiyorsa ve kafasına koymuşsa neden geriye dönüp bakar ağlamaklı yada geçen zamandan sonra neden dönmek ister sevdiğine geri... Bakacaktı madem arkasına giderken öyle matemli ve dönecekti sevdiğine geri neden gider ki ey sevgili... Gidip de hem karşsındakini hem de kendini bu denli neden üzer ki... Sen de o gidenlerdensin belli ki, baksana arkana bakıp bakıp gidip, sonra da dönmek istediğine göre... Ama yo sevgili, ben kabul edenlerden olmayacağım... Kabul edip de beni tekrar üzmene müsade etmeyeceğim, çünkü sen beynine yerleştireceksin her ne kadar inkar etsen de benim her halükârda kabullendiğimi...Bu yüzden bu gidişin arkası kesilmeyecek biliyorum. O yüzdendir ki; ne sen söylemiş ol bu geri dön çağrısını, ne de ben duymuş olayım dönmke istediğini. At artık içinden beni, bak bana ben attım bile seni... Hem de yosunlaşan sevdamı taşa bağlayıp attım denizin en derinliklerine kimseler bulamasın diye, ben bile sevgili...

Şimdiler de ise artık ay ve ben... Artık sen hiç yoksun, ay çoktan yerini aldı bile... Güneş gibi de değil, her gece yanımda yokluğunu aratmıyor kış gecelerinde güneşin arattığı gibi... Bırakmıyor hiç beni, hatırlatmıyor hiç bir gece seni...

Elveda sevgilim, unut artık beni...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Deryalım
Yüreğine sağlık
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]aşka bak bea şimşekler çakıyorTongue
yüreğine sağlık deyya...
gerçekten çok güselSmile
[/COLOR]
Ara
deryalım
teşekkürler melek ve adem...
saolasınız...
Ara
ÇiLeK
Senle dalga mı geçmeliydim yoksa aldatmalı mıydım? Seni harcamalı mıydım yoksa kullanmalı mıydım? Yok, yok sen buna da razı olmazdın. Ben ne yaparsam yapim sana, sonuçlarım hep çıkmaza çıkar.Hep de böyle olmadı mı zaten... Biliyorum tek hatam kendimden fazla değer vermem oldu sana... Havalandın inkar etme sakın, tepeden bakmaya başladın bana değerli sandın kendini... Hatta hint kumaşıyla kıyaslayıp kendini, değer biçtin bu aşka... Şartlar koydun yürütmek adına, iyi de sevgilim şart olmalı mıydı bu aşkta...Aşk, şartları sevmezdi ki...

yüreginee saglıık güzelldii...
Ara
deryalım
çok saol hilalcim...
gözel gözel düşüncelerin işin...
Ara
strawbery.girl
çok gzl olmuş yüreğine sağlık
Ara
deryalım
teşekkürler arkadaşım...
Ara
qisemm
Süper bi yaziydi yüreğine saqLık..Merak ettm;bu yazi sana mi ait? ii bak kaLbine Wink
Ara
effe
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şimdiler de ise artık ay ve ben... Artık sen hiç yoksun, ay çoktan yerini aldı bile... Güneş gibi de değil, her gece yanımda yokluğunu aratmıyor kış gecelerinde güneşin arattığı gibi... Bırakmıyor hiç beni, hatırlatmıyor hiç bir gece seni...

[SIZE="3"]Unutmamak gerekir ki her bitiş yeni bir başlangıç , her yeni bir başlangıç da bir bitişin göstergesi ...hayat işte başka nasıl anlaşılabilir ki..

Yol çook uzun önümüze bakmak lazım...Metanet , ders çıkarmak ve kararlılık..mutluluğa ve başarıya ulaştıracak bir kaç kelimeden bir kaçı sanırım...

saygılar...
[/SIZE]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sessiz çiğliklarim....sesinizi Duyurun Artik CeYDa HaNDe KeSiM 4 386 04-14-2022, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: wildfang
  Artik aldanmak istemiyorum... CeYceYY 3 524 04-14-2022, Saat: 12:28 PM
  Elveda Artık Bende Yokum [!] DarkLady 5 588 04-14-2022, Saat: 03:02 AM
  O Küçük Kız Çocugu Değilsin Artık ...! ROSE 15 774 04-13-2022, Saat: 07:13 PM
  Susuyorum Artık.. €BeRimSin 4 406 04-13-2022, Saat: 03:19 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 01:05 AM