:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yardım edin
Rüya Güzeli
baq cnm bnde snn gibi olmuştum inanırmısın 1 sene unutmaya çalıştım ona hep kötü davrandım ondan nefret ediyomuş gibi davrandım.
we sonunda unuttum hiç unutmıycam sanardım oysaki. Sn bnm dedigimi yap Wink
Ara
ceylan gözlü1
Destekleriniz Için Hepinize Teşekkürler Elimden Geleni Yapicam
Ara
Rüya Güzeli
inş. cnm Wink
Ara
GereKsizZ
bence aşkın yalın hali acı en çok kullanılanı..ama ona bu kadar çok şeyden sonra bir şans daha vermekte senin aşkının büyüklüğünü gösteriyo..yerinde olsam ona güvenemediqimi söylerm..eer sana güvenini ispatlıcak kadar deqer veriosa UmARM MUTLU olursunzz=)=)
Ara
ceylan gözlü1
çok Sağol Arkadaşim Zaten Beni Gerçekten Sevip Sevmediğini öğrenicem önce Ondan Sonra Yapmam Gerekeni Yapicam
Ara
HAYLAZ
canım sana tek lelimeyle dikkatli ol diorum bunun aynısını bende yasadım ve sonucunuda gördüm olanları daha sonra sizinle bu katagoride paylaşıcam canım o yüsden çoook dikkatli ol
Ara
sudenaz
cnm bende 1 senedır unutmaya calısıom ama unutamıom unutmaya calısma cunku en guzel acı ask acısıdır allah baska acı vermesın vereceksede ask acısı versın hem gecmısını unutmak onu7nla yaptıgınız güzel seylerıde unutmaltır deneme daha cok uzulursun bırak kalbının kösesınde kırıntı kalsın ınan cok güzel bı duygu ask acısı
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 967 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,073 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 728 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,280 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,420 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:26 PM