:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yardım edin
VAZGECILMEZIM
Merhaba Arkadaşim Anladimki çok Seviosun.bence Sevince Herşeye Göz Yumma.çünkü Ne Bilim öle Yaparak Ona Güven Veriosun.bakioki Sen Hiç Bişey Demiyosun Herşeye Okey Diosun Oda Bir Kere Daha Yapsam Bişey Olmaz Nasil Olsa Alttan Alir Der Yani.sen O Kadar Koştuuktan Sonra Belli Etmediği Sevgisini Neden şimdi Birden Bire Göstermesi şüphe Uyandirdi Bende.dileirm Seni Yaniltmaz Janim
Ara
riukeen
ustanın dediğine çıkacak yol desene :KD
Ara
ceylan gözlü1
yok yani evli falansan ne biliyim öle sölemem yanlış olur hem ağzıma gelenide sölemem olurmu öle şey :yikildim:
Ara
CaNaT
tamam. yok evli felan değilim ne isterseniz öyle söyleyin siz farketmez yani
SmileSmile
Ara
ceylan gözlü1
VAZGECILMEZIM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhaba Arkadaşim Anladimki çok Seviosun.bence Sevince Herşeye Göz Yumma.çünkü Ne Bilim öle Yaparak Ona Güven Veriosun.bakioki Sen Hiç Bişey Demiyosun Herşeye Okey Diosun Oda Bir Kere Daha Yapsam Bişey Olmaz Nasil Olsa Alttan Alir Der Yani.sen O Kadar Koştuuktan Sonra Belli Etmediği Sevgisini Neden şimdi Birden Bire Göstermesi şüphe Uyandirdi Bende.dileirm Seni Yaniltmaz Janim

çok teşekkür ederim canım ya sizlerde olmasanız ben yani napardım bilmiyom bana moral ve cesaret veriyosunuz bana cesaret verdiniz artık eskisi kadar kendimi ezdirmem
Ara
djseninim
seni bnm yerime koyuyorum sadece şunu söyleyebilirim sana ondan vaz geç desekte olmaz düşnürsün ama yapazsın zor çünküSmileSmileSmile
Ara
CaNaT
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seni bnm yerime koyuyorum sadece şunu söyleyebilirim sana ondan vaz geç desekte olmaz düşnürsün ama yapazsın zor çünküSmileSmileSmile

çok yardımcı oldun kıs eksik olma:yikildim::yikildim:
buldun tabi sen dimi herşey pembe Smile Smile
Ara
Rüya Güzeli
Bnce başta yaptıgın büyük bi hata peşinden koşmıycaktın. O snn onu sewdigini anlasada sana çıkma teklifi felan etttiginde kbl etmicektin kötü davrancaktın kendi kendine onu sewmiyorum dicektin we inan bana kısa bi süre sonra unutcaktın böle daha da kötü olcak daha çok baglancaksın we ayrılamıycaksın tehlikeli bi sewgi oldugunu anlasanda kurtulamıcaksın bnce yol yakınkan geri dön...
Ara
riukeen
esra hanım doğru söylüyor :KD
Ara
ceylan gözlü1
önerileriniz Için çok Teşekkürler Inanin Bunlari Yapmaya çalişicam Inşallah Yapabilirim Kendime Güveniyorum Aslinda Ama Aşk Olmasa Işte
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 967 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,073 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 728 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,280 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,420 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:24 PM