:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artik Aglasin Tum Geceler
EndLess
Cunku Yokum Yillardir Yatip Kalktigim ,ekmegini Yedigim Yerde.artik Orada Bir Yatagim Bile Yok.geride Biraktim Sevdiklerimi.yeni Hayatimin GİrİŞ Sayfasini Yapilandiriyorum Simdi.arkam Da Gozyasi Ve Huzun ,kalbimde Kirginlik Ve Aci Dun Kapisini Vurup Ciktigim Eve Misafirim Artik.bu Ilk Ya Ondan Huznum,aglamam Benim .
Ne Olacakti Ki Nasilsa Gidecektim Diye Dusunuyorum Ama Napayim Yufka Yuregim Kaldirmiyor Bu Duygu Yuklu Ayrilmayi.evden Ayrilip Gittigim De Kardesimin Arayip Evden Kactim Duramadim Evde Herkes Agliyor Abi Yine Gelirsin Degilmi Buraya Deyisi Akan Gozyasimi Selale Yapmaya Yettide Artti Bile.
Sevdigimin Yanindaydim O Zaman O Da Duygulandi Bisey Diyemedi Ama.yutkunusunu Zor Tutusunu Gordum Kendisini,dokunsam Belki De O Benden Beter.
Bu Yuzden Dun Gecemi Yeni Evimde Geciremedim Sevdigimle Butun Gece Agladik Karsilikli.yeni Hayat Boylemi Gececek Diye Sordum Kendime.baslarken Boyle Herhalde Degisir Elbet.ama Geceleri Farkli Olacak Bende.cunku Geceleri Hep Huzun Ve Keder Sebebi Yok.ya Da Var.gecenin Bir Vakti Babamin Gidisi Mi,annemin Gece Aglamasi Mi.hep Terkedislerin Ve Huznun Gece GeliŞİmİ Bana.
Neyse,artik Aglasin Tum Geceler .sİmdİ Ben De Yokum O Evde Ama Gecelerim Benle. Onlari Koynuma Almadan Yatamam Ben.yoksa Aglayamam,aglamazsam Rahatlayamam,rahatlamazsam Yasayamam.
Ara
Qetesh
yüreğine sağlık serseri...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sessiz çiğliklarim....sesinizi Duyurun Artik CeYDa HaNDe KeSiM 4 379 04-14-2022, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: wildfang
  Artik aldanmak istemiyorum... CeYceYY 3 520 04-14-2022, Saat: 12:28 PM
  Elveda Artık Bende Yokum [!] DarkLady 5 584 04-14-2022, Saat: 03:02 AM
  O Küçük Kız Çocugu Değilsin Artık ...! ROSE 15 766 04-13-2022, Saat: 07:13 PM
  Susuyorum Artık.. €BeRimSin 4 399 04-13-2022, Saat: 03:19 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:40 PM