:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Susarak mı geçer aşk? susarsam geçer mi?
EndLess
Yıldızlar mı daha çok kayıyor hayatlar mı?
Cevabı ömürlere sığmaz sorularım var. Ömrümden taşan yaşanmışlıklarım, anlatmaya güç bulamadığım yorgunluğum, söylemeye değer bulmadığım saçmalıklarım... Yine de dinle beni olmaz mı? Kelimeler asıyorum oksijen taneciklerine ve aldığım her nefes kadar konuşmazsam boğulurum bugün, dinle..

Bildiğin gibi değil aşk!
Bildiğin gibi değil...
Yarımdan fazlasını geçmişte bıraktım, çekip alamıyorum. Kaç asır daha tutacağım yasını geçmişin bilmiyorum. Hiç bu kadar hasret kalmadım kendime. Daha kendi ağzımla söyleyemedim bile seni sevdiğimi, kendimi dinlemiyorum, duymuyorum da. Sesim kısıldı geçmiş isyanlarda avaz avaz bağırırken. Susarak mı geçer aşk! Susarsam geçer mi?
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]aşıksan kolay kolay geçmez...
zaman geçirir sadece, emeğine yüreğine sağlıkSmile
[/COLOR]
Ara
cadım_
cok guzeldı sağol
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Günler Geçer Ve Ardindan Yillar.......... ÇiLeK 5 489 04-10-2022, Saat: 12:08 AM
Son Yorum: wildfang
  Herşey Gelir, Geçer.Kimi mutlu etmiş ki keder? MeLeksi 2 463 12-23-2010, Saat: 08:03 PM
Son Yorum: MasumSerseri
  Ne demek geliyorsa içimden,öyle geçer gece yüreğimden.. acemhe 0 358 08-16-2010, Saat: 01:42 AM
Son Yorum: acemhe
  Susuyorum..Susanlara Susarak Teşekkür Sunmak İçin.. acemhe 0 363 07-02-2010, Saat: 09:39 PM
Son Yorum: acemhe
  Bir Ömür BaşKa Bir Ten’ de Beni (Seni) HayaL EtmekLe Geçer mi? acemhe 1 534 06-29-2010, Saat: 12:16 AM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 06:44 PM