:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen yalnızlığımın bahanesisin, her gün kanayacak değilsin ya...
EndLess
Sen yalnızlığımın bahanesisin, her gün kanayacak değilsin ya...
Yalanlarla avutmak zorunda değildin ki beni. Sen oluyordun her arkama dönüp baktığımda göremediğim umudum. Yine de avunmayı uygun gördün sen bana. Yine sana karşı çıkmıyorum ve avunuyorum, yokluğunun ezilmişliğini taşıyamayan ruhumla. Kendimden kaçışımın nedeni olmana rağmen, seni yine de özlüyorum. Özlediğim sen misin, yoksa kendimden kaçışımın heyecanı mı, karar veremiyorum.
Gittiğin yerlere ardından bakakalıyorum sinsice. Gittiğin her şehir seni benden daha mı çok özlüyor... Oysa biliyorsun, özleminin bittiği yere gömüyordum ben sonsuz bekleyişimi. Ve sen, sen olmaktan çıkıyorsun bir süre sonra, yine yok oluyorsun göremeyeceğim uzaklarda. Uzaklar oldu belki de benim yirmili yaşlarımı çalan. Çocukkende böyleydim ben, hep bir tek umudum olsun isterdim. Umutların çoğalmasıydı tek korkum. Çünkü ne zaman umutlarım çoğalsa, hep yanlış olanın peşinden koştum. Şimdi de bunun devam ettiğini, çocuklukta kalmadığını gösteren bir kanıtsın sen. Büyümüşlüğümü hiç sayansın yani. Değişmeyen tek şey bu muydu yoksa yenilerini de mi getiriyordun bana...
Kurtaramadığım kanatlarımın en beyazıydın sen. Kaybolmaktan çok kaybetmekten korkuyordum ama sen kaybetmeyi de biliyordun.
Senin doğallığındı benim yasaklarımı yasaklayan. Yine de katlanamadın birlikte yalnız kalmaya. Oysa ikimizde yalnızdık birlikteyken.
Tüm bu kalabalığın suçunu üstlendin sen. Sadece benim suçum ağır geldi sana. Şimdi sanıklığımı sorguluyorsun benim. Oysa ben çoktan imzaladım idamımı, senin haberin yok...
Ara
Qetesh
tşkler serseriSmile
Ara
büyüdüm_58
oysa ben çoktan imzaladım idamımı senin haberin yok
çok güzel tek kelimeyle anlasalar zaten ölmezdik!
Ara
deryalım
ben çoktan imzaladım idamımı, senin haberin yok...

bu söze bayıldım ya...:'(
hemen imzama ekliycem...
teşekkürler serseri....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  O Küçük Kız Çocugu Değilsin Artık ...! ROSE 15 766 04-13-2022, Saat: 07:13 PM
Son Yorum: wildfang
  SEN Yalnızlığımın Adı MaSaL 0 225 02-16-2010, Saat: 02:18 PM
Son Yorum: MaSaL
  kayıp ilanın bile yok ... "Artık sevgilim değilsin" acemhe 0 285 12-06-2009, Saat: 05:30 PM
Son Yorum: acemhe
  Birtanem Değilsin Affet Beni . . . DarkLady 4 475 09-16-2008, Saat: 10:00 AM
Son Yorum: DarkLady
  █▄ ┼ ...Yürekten vuranlara - Umurumda degilsin !!!!... ┼ ▄█ ♥ Melek06 5 578 02-22-2008, Saat: 03:31 PM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:19 AM