:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CaNım SıkıLdı.ElimdeKi Bi Kaç ResMi PayLaşim Dedim:)
Tr-laz
erdall olm bakk forumdan atılmak istiyosann beni neden olarakk hedeff tutmaaa fena yaparımm seniiii bakkk tersi kaleee pğodareee okaçğeee 6 ayyy boş otobüste ayakta gidersinn bakkk..... anladın sen onuu Big GrinBig Grin Wink
Ara
wiLd_angeL
HeHeHe... SzN aRKLaR Çoqq ÇıLqıNDı HeRAlDee.... Big Grin TiPLeR MaNYaqq... Big Grin
Ara
laneth
ho tamammm burak mu sikintigau cebzgvi ham dunya si mu ittur toli gimbarinam haaa
Ara
koç.a.ş.
muratın eski halinde yeni halinden bişi yok beah...
Ara
Tr-laz
laneth Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ho tamammm burak mu sikintigau cebzgvi ham dunya si mu ittur toli gimbarinam haaa

hadee beaaa allah için çok kkorktumm yaniii hay momozitapamm bak goginta okogiçirdareee.... kendine gelemezsinn...Big GrinDBig GrinBig Grin
Ara
#$3R$3RI#
Türkce konusun lütfen Big GrinBig Grin ama küfürsüz Big Grin teşk ederız paylasım ıcın
Ara
Tr-laz
yok kardeş yanış anlamaa küfür yokkk sadecee iltifat....WinkBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
first
burak afferimm ii toparladınn.Big Grin
Ara
Tr-laz
ne toparlaması beaa zaten öyleee......Big GrinBig Grin
Ara
first
yemaa beniiiBig Grin şimdi millete bişi(turkce-lazca sözlük) tavsiye ederdim ama neysee acıdımBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  canım arkadaşım güzel Meltemciğimin kına gecesi sıla 8 1,260 06-03-2011, Saat: 03:22 PM
Son Yorum: YasSmin
  Buda Benim Canim Annem *Asİ-yÜrEk* 29 2,536 10-13-2009, Saat: 02:30 AM
Son Yorum: deli yürek
  Göremeyenler için! buda benim Sevgilim... canım... mutlu olmam için gereken tek sebep blue_belial 17 1,365 07-20-2009, Saat: 11:57 PM
Son Yorum: Aşk_Bu
  yeniym ama benmd olsn dedim((= >OlDsToNeBoY< OlDsToNeBoY 17 1,205 09-11-2008, Saat: 11:19 AM
Son Yorum: nurişş
  bu da benim yiğenim yiğenler görüntü konusu oluunca bende koyayım dedim RAMSES 9 577 10-21-2007, Saat: 04:14 PM
Son Yorum: Böcük

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:53 AM