:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
eLifim ve ben =)
kankiler
Ewet Ya Bukadarmi Yaksir Sevgililer Cokkk Sekkersiniz 2nizde Birbiriniz Tamamamliyonuz
Ara
isyanbitmez
nerden anlıyoruz ki birbirlerine çok yakıştıklarını. hepiniz aynısınız. renk uyumundan mı? saç şekli mi uyumlu? nedir yani bırakın ya!.........
kardelen
evet her zamanki gibi isyan bitmez arkadaşımız iğneli yorumlarını yaptıBig Grin
Ara
kankiler
Ya İste Yakisiyolar Belliki Kavgalari Yok Mutlular Tabiki Olcak Ama Çok Asirisi Belliki Yok Oyuzden Ekndilerini Tatmliyolar 2 Side Birbirine Saygili IliŞkilerinin Devamini Dilerim
Ara
isyanbitmez
kardelen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet her zamanki gibi isyan bitmez arkada??m?z i?neli yorumlar?n? yapt?Big Grin
BEN ?UNU TERC?H EDERD?M KARDELEN. Y?NE MANTIKLI YORUMLARINI YAPTI. AMA ??NEL? S?Z? HO? BU ?NSANI KEND?NE GET?R?R MUHAKKAK. B?R DE D?NYANIN UYDUSU NED?R SORUSUNUN ZORAK? CEVABI. : ).............
isyanbitmez
kankiler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya ?ste Yakisiyolar Belliki Kavgalari Yok Mutlular Tabiki Olcak Ama ?ok Asirisi Belliki Yok Oyuzden Ekndilerini Tatmliyolar 2 Side Birbirine Saygili Ili?kilerinin Devamini Dilerim
BELL? K? KAVGALARI YOK! FAT?H ERKO?'TAN SESLENEY?M. "ME?ER A?KIN C?LVELER?YM??" BU ARADA O NERDEN BELL?. BEN DE ??YLE DER?M O ZAMAN. BELL? K? T?NER? YEN? ?EK?P U?MU?LAR. BU DA O ANDA YAKALANMI? B?R KARE. NASIL BELL?YSE.........
kankiler
olsun arkdasım saygı duyarım gorusune ama yınede mutluluklar dılerım onlara
Ara
kardelen
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN ?UNU TERC?H EDERD?M KARDELEN. Y?NE MANTIKLI YORUMLARINI YAPTI. AMA ??NEL? S?Z? HO? BU ?NSANI KEND?NE GET?R?R MUHAKKAK. B?R DE D?NYANIN UYDUSU NED?R SORUSUNUN ZORAK? CEVABI. : ).............

asl?nda bu y?n?n ho?uma gidiyo arkada??m.?yle her?eyi genel yarg? diye kabul etmiyorsun.Confusedmiley32: bir mant?k ar?yorsun ama hayatta ?yle mant?ks?z ?eyler varki ?ok da kafa yormuyorum ben..:p
Ara
dygsz_cck
arkdsLar hersey için cok saoLun ama poLemiqe qiriLcek ßi neden kaLmadı ortada ßiz ayrıLdık.... yane ßitti en quseL hikayem..!
Ara
isyanbitmez
okuyunca güldüm önce ama. üzüldüm sonra nedense. neyse yeni hikayelerde görüşürüz o zaman........

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-22-2024, 07:50 AM