:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Standart Biz Böyle Değildik be Can..
EndLess
Yağmurdan sonraki sessizliği tadıyor ruhumuz.Sırılsıklam ıslanmışken aşkla,sözcüklerimiz suskunluğa büründü.Yetim kaldı gülüşlerimiz ve birleşmez oldu gözlerimiz...

BİZ BÖYLE DEÄžİLDİK BE CAN...Yere,göğe sığdıramazdık aşkımızı.Biz sahte değildik sevgimizde sahte olamazdı.Yüreklerimiz konuşurdu sessizce,herkesden habersiz.BİZ BİRDİK, AYRI OLAMAZDIK.

BİZ BÖYLE DEÄžİLDİK BE CAN... Engeller yıldırmazdı bizi.Bütün oluMsuzluklara sırtımızı dönüp, umuda bakardık.Her konuşmamızda , ilk günkü heycanı tadardık.Hani biz AŞKTIK, hani sevdaydık, hani DESTAN YAZACAKTIK...

BİZ BÖYLE DEÄžİLDİK BE CAN...Etrafımızdaki fırtınalara umursamadan. suskunca severdik biz."BEN DAHA ÇOK SEVİYORUM" kavgaları yapardık.Suskunluk bize hiç yakışmadı...

BİZ BÖYLE OLMAMALIYIZ CAN...Durgunluk bu destansı sevdada hiç iyi durmadı.Vakit suskunluğa nokta koyma vaktidir.Unutma sevdam;

BİZ....BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYDÜK....
Ara
ÇiLeK
BİZ BÖYLE DEGİLDİKK HERKEZDEN FARKLIYDI AMA BİZİ DEGİŞTİREN NEYDİİ???

emegine ve yüregine saglık serseri127..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  -Sesin sesime, nefesin nefesime değmesin boşver, böyle de severim seni. eRCi 6 915 09-26-2011, Saat: 08:39 PM
Son Yorum: eRCi
  Böyle Uzak Kalma Bana MaSaL 2 584 06-16-2011, Saat: 10:23 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Benimkisi böyle bir sevgi suskun prince 3 423 04-11-2011, Saat: 02:22 PM
Son Yorum: suskun prince
  Aşk böyle bir şey işte… history 3 418 02-16-2011, Saat: 12:19 PM
Son Yorum: history
  Ellerim Kör Bakmalı Bundan Böyle Kalemime MeLeksi 1 435 02-03-2011, Saat: 09:26 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 06:57 PM