:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sen aldığım nefes olmalısın...
lazmurat
Tan ağarmaya, gün ilk ışıklarını göndermeye başlarken üzerime, gülümseyen güneş olup doğmalısın günüme ve yaşamalıyım tüm günü gönlümce seninle..

Yüzümü paklayan su kadar aziz, içtiğim demli bir bardak çay kadar sıcak, yediğim lokma kadar kutsal olmalısın.

Bir sevda tohumu olmalısın, yüreğime ekmeliyim seni. Göz yaşlarım can suyu, sevgim güneş olmalı.. Kök salmalı, dallanıp budaklanmalı, yeşile bürünüp canıma can katmalısın.

Bir bahar günü yağan yağmur olmalısın, ıslattığın çimenlerin üzerinde yalınayak yürümeli, doyasıya hissetmeliyim seni... Sonra rengarenk bir gökkuşağı olmalısın. Her renge bin anlam katmalısın.

Bir balıkçının mavi sulara attığı ağ olmalısın, sonunu bilerek atılmalıyım kucağına ve nasibim diye sarılmalısın bana..

Bir volkan misali alev alev yakmalısın kavurmalısın içimi ve savurmalıyım sevdadan yana kalan son küllerimi.

Bir uçurtma olmalısın, semada süzülen ve bir parçan olmalıyım seninle sevinip seninle üzülen...

Çeyizim olmalısın, göz nuru dökülen motifler gibi, ilmek ilmek işlemeli, ipek bohçalara sarmalıyım seni.

Sonra gece olmalısın , bir mahrem örtü gibi örtmelim üzerime seni, gözlerin yıldız misali parlayıp taçlandırmalı beni…

Sen, aldığım nefes olmalısın,
Sen, ekmeğim suyum olmalısın beni yaşatan,
Sen, güneşim olmalısın içimi dışımı ısıtan..
Sen, lokmamı paylaştığım dostum,
Sen, sırrıma ortak olan kardeşim,
Sen, başımı göğsüne yasladığım anam,
Sen,özlemle beklediğim sevgilim,
Sen, koynunda sabahladığım eşim olmalısın.
Sen, aşk olmalısın canımı acıtan, kızgın çöl kumlarından soğuk sulara atan…
Sen bana can olmalısın… Canıma can katmalısın.
Ve... hep öyle kalmalısın…

ben geldimmm ---lazmurat:yikildim:
Ara
şizofren_nyks
ÇOKK GÜZELLLLLLLConfusedmiley18:ELİNE SAÄžLIK... SEN HER ŞEYSİN :k: M
Ara
lazmurat
şizofren_nyks Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ÇOKK GÜZELLLLLLLConfusedmiley18:ELİNE SAÄžLIK... SEN HER ŞEYSİN :k: M

saol sende benimSmile))))))))))))))Confusedmiley18: Confusedmiley18:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yaşamım boyunca aldığım en mükemmel hediyesin bana... eRCi 2 627 04-12-2022, Saat: 12:43 AM
Son Yorum: wildfang
  İki nefes Ötemdesin . . ÐŽeşaren 1 410 08-05-2011, Saat: 11:03 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Yokluk diye birsey yok ! Nefes aldıgım sürece sen-bensin / Benimsin... MaSaL 3 701 05-01-2011, Saat: 09:19 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Üşüyor, Nefes alamiyorum MaSaL 0 422 02-17-2011, Saat: 11:31 PM
Son Yorum: MaSaL
  Suçlu "yüreğim ve aldığım nefestir". acemhe 0 320 10-20-2010, Saat: 08:07 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:45 PM