:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ALLAH'a inanmiyorum dedi.....
soyle
Allaha ?nanm?yorum Dedi!! Adamin biri her zaman yaptigi gibi sa? ve sakal trasi i?in berbere gitti. Onunla ilgilenen berberle g?zel bir sohbet basladilar.
Degisik konular ?zerinde konustular. Birden Allah'la ilgili konu a?ildi...

Berber: " Bak adamim, ben senin s?yledigin gibi Allah'in varligina inanmiyorum."

-Adam: " Peki neden b?yle d?s?n?yorsun?"

-Berber: " Bunu a?iklamak ?ok kolay. Bunu g?rmek i?in disariya ?ikmalisin. L?tfen bana s?ylermisin, eger Allah olsaydi, bu kadar ?ok hasta insan olurmuydu, terkedilmis ?ocuklar olurmuydu? Allah olsaydi, kimse aci ?ekmezdi. Allah olsaydi, bunlarin olmasina izin verecegini sanmiyorum..."

-Adam bir an durdu ve d?s?nd?, ama gereksiz bir konuya girmek
istemedigi i?in cevap vermedi. Beraber isini bitirdikten sonra disari ?ikti. Tam o anda caddede uzun sa?li bir adam g?rd?. Adam bu kadar daginik g?r?nd?g?ne g?re tras olmayali uzun s?re ge?misti. Adam berber d?kkanina geri geldi.
- Adam: " Biliyor musun ne var, bance berber diye bir sey yok.

-Berber: " Bu nasil olabilir ki? Ben buradayim, berberim."

-Adam: " Hayir, yok. ??nk? olsaydi, caddede y?r?yen sa?li ve sakalli adamlar olmazdi."

- Berber: "Himmm... Berber diye birsey var ama; onlar bana gelmiyorlarsa, ben ne yapabilirim ki?"

-Adam:"Kesinlikle dogru! P?f noktasi bu! Allah insanlar ona gitmiyorsa, o ne yapabilir ki? Iste d?nyada bu aci ve keder olmasinin nedeni bu !"
Ara
gurbetci
cok güzel sagol arkadasimWink
Ara
Z?hal
yorum yok....
Ara
w00w
güzel paylaşım için teşekkürler... şunu söleyem burdaki en iyi modlardansın Big Grin
Ara
..TuuCe..
cok güzeL bişey bu..
payLasımın için saoL..!
Ara
Firari Fırtına
İnce bir ayrıntı ve süper bir anlatım . Okurkende duygulandım ...

Emeğine sağlık dost ..

Sevg ...
g?ltenn
cok guzelmıs yaaaaaaa
Ara
isyanbitmez
Mod Dİye Bİr Şey Yok Olsa KİŞİsel Makalelerde Buse38'İn AÇtiĞi Kabİrden Gelen Mektup (alinti Olmasina RaĞmen) Konusu Bİr Ayi GeÇmesİne RaĞmen Orada Olmazdi...........
Firari Fırtına
Smile Bu çokmu önemli o kadar . Bırakınız bu konularıda , başka güzel şeylerle ilgilenin . Ok ..

Sevg ....

Alıntı:Mod Dİye Bİr Şey Yok Olsa KİŞİsel Makalelerde Buse38'İn AÇtiĞi Kabİrden Gelen Mektup (alinti Olmasina RaĞmen) Konusu Bİr Ayi GeÇmesİne RaĞmen Orada Olmazdi...........
soyle
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Mod D?ye B?r ?ey Yok Olsa K???sel Makalelerde Buse38'?n A?ti?i Kab?rden Gelen Mektup (alinti Olmasina Ra?men) Konusu B?r Ayi Ge?mes?ne Ra?men Orada Olmazdi...........

burda anlamadim birsey var banami tas atilio anlamadim??
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ALLAH ' ım Sen Neler Kâdirsin.. ZeNiTH 16 2,240 08-05-2008, Saat: 08:04 PM
Son Yorum: Icooker
  Öldürmeyen Allah Öldürmez... ZeNabiN 1 478 05-14-2008, Saat: 04:45 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  Allah onuda böyle yaratmış Qetesh 10 901 09-04-2007, Saat: 12:15 PM
Son Yorum: koç.a.ş.
  Allah'ın gözü soyle 28 2,126 09-03-2007, Saat: 12:19 AM
Son Yorum: ѕαкℓı@мѕı@η
  üzerinde allah yazan balık cerenn 7 587 09-01-2007, Saat: 07:12 PM