:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevdiginize bu duayi edin!
CariSmaBoY
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadasim tabiki senin düsüncen bu ama orda sevdigine zarar gelmesini istemiyo...
seven insan öle degilmidir sevdigi insanin tirnagina zarar gelse onun cani dahada acir...
herkes dua etmezmi allahim sevdiklerimi kazalardan vs vs vs koru diye...
buda öle iste bu beddua degil ayrica bu sadece seven insanin sevgisinin ne kadar yüce oldugunu gösteriyo... BENCE....

aynen zeynep
insan kendinden çok sevidiğini düşünüyor..
ona zarar gelmesin
ona bişi olmasın
ona gelen bana gelsin.
Der yane en azından
ben öle diom Smile da Smile

üff Yaaa çoooooooooooooookkk SEVİOM AŞKIMI BİTANEM BENİM MERVEEEEM Smile BİRİCİĞİM
gurbetci
senin düsüncen arkadasim saygi duyarim her zaman....
sagol bu arada yargic arkadasim...
mert arkadasim hosgelmisssin aramiza eger tanismak istiyosan üyelerle, tanis kaynasta konu acabilirsin yargic arkadasa katiliyorum bende....
Ara
YARGIÇ
sevdiği için çok şey söyleyen insanların olması kadar beni onurlandıran birşey yoktur aslında burada rastladıysanız eğer bazı konulardaki yorumlarımda sevgi ve aşka acı tarafından bakılmasına çok kızdığımı söylüyorum dediğim gibi dua ederken bile bazen insan ne diyeceğini şaşırır aklına güzel olan ne gelirse söyler ama ben her insanın yeri gelince zorluklarla karşılaşmasını hatta zamanı gelince hasta olmasını isterim çünkü bu hayata karşı bağışıklık kazanmak ve direnç göstermek için güç verir ona.düşünsenize bir insan hayatında hiçbirşeyi tek başına yapmamış yada başına kötü birşey gelmemiş en ufak bir zorlukta yıkılır.ya en basitinden evlisiniz kavga bile edemez insan ağız tadıyla sonra barışma sahneleri olmaz çünkü korku olur hep insanın içinde
Ara
gurbetci
ManyaX_BoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aynen zeynep
insan kendinden ?ok sevidi?ini d???n?yor..
ona zarar gelmesin
ona bi?i olmas?n
ona gelen bana gelsin.
Der yane en az?ndan
ben ?le diom Smile da Smile

?ff Yaaa ?oooooooooooooookkk SEV?OM A?KIMI B?TANEM BEN?M MERVEEEEM Smile B?R?C???M
Smile allah bozmasin s?leyman masallahSmile
Ara
İLAYDA
Bİr GÜn Bu DUyi Hak Edecek Bİrİ Olursa Yapariz Bu Duayi Ayrica Yapanlar İÇİnde Amİİİn
Ara
ceremi
dua etmek g?zel ama edilen duan?n i?eri?ide ?ok ?nemli ikimiz i?inde en hay?rl?s?n? ver demek daha mant?kl? bence yinede paylas?m i?in sa?ol
Ara
verruckt
ya bencede o zmn onun basına gelicekler bana gelcek o bensiz kalcak bu sefer Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
oje
güzelmish...
Bu duayı gerçekten hak edenlere edilesi bi dua.. benim Cijimde fazlasıyla hak edio... bu gejeden itibaren başlıorum bu duayaSmile)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin: *Asİ-yÜrEk* 3 560 10-09-2008, Saat: 02:51 AM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin: *Asİ-yÜrEk* 4 476 05-19-2008, Saat: 04:56 AM
Son Yorum: riukeen
  Nasil Bir Sevgilisinizz...test Edin :) €stapitipiti 5 544 03-28-2007, Saat: 07:06 PM
Son Yorum: >As!_M€L€q<

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:19 PM