:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bebek ile melek...
gurbetci
Bir zamanlar d?nyaya gelmeye haz?rlanan bir bebek varm??. Bir g?n Allah.a sormu?:
-Allah&;?m, beni yar?n d?nyaya g?nderece?ini s?ylediler, fakat ben o kadar k???k ve g??s?z?m ki, orada nas?l ya?ayaca??m?
-T?m meleklerin aras?ndan senin i?in bir tanesini se?tim. O seni bekliyor olacak ve seni koruyacak. Mele?in sana her g?n g?zel s?zler s?yleyecek ve g?l?mseyecek. B?ylece sen onun sevgisini hissedecek ve mutlu olacaks?n.
-Peki ?nsanlar bana bir ?eyler s?ylediklerinde, dillerini bilmeden s?ylenenleri nas?l anlayaca??m?
-Mele?in sana d?nyada duyabilece?in en g?zel ve tatl? s?zc?kleri s?yleyecek, sana konu?may? dikkatle ve sevgiyle ??retecek.
-Peki Allah&?m, ben seninle konu?mak istersem ne yapaca??m?
-Mele?in sana ellerini a?arak bana dua etmeyi de ??retecek.
-D?nyada k?t? adamlar oldu?unu duydum, beni kim koruyacak?
-Mele?in seni kendi hayat? pahas?na dahi olsa daima koruyacak.
-Fakat ben, seni bir daha g?remeyece?im i?in ?ok ?zg?n?m.
-Mele?in sana s?rekli benden s?z edecek ve bana gelmenin yollar?n? sana ??retecek
O s?rada Cennette bir sessizlik olur ve d?nyan?n sesleri cennete kadar ula??r. Bebek gitmek ?zere oldu?unu anlar ve son bir soru sorar:
-Allah&;?m e?er ?imdi gitmek ?zereysem l?tfen ?abuk s?yle, benim mele?imin ad? ne?
-Mele?inin ad?n?n ?nemi yok sen onu ANNE diye ?a??racaks?n...
Ara
isyanbitmez
Ama Olmaz Kİ Ya.bu Babalara Haksizlik DeĞİl Mİ? Yukarida Sayilanlardan Bİr ÇoĞunda Bİz De Aktİf Rol Oynuyoruz.barİ ŞÖyle Deseydİk. Bİ De Yardimci Melek Olacak Onada Baba Dİyeceksİn. PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER.........
YARGIÇ
Ah Annem Ah Uzaklardasin Hala Hasretle Beklİyorum Senİ Ve Kokunu EmeĞİne YÜreĞİne SaĞlik Sabah Sabah Hasretle Doldu GÖzlerİm....
Ara
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ama Olmaz Kİ Ya.bu Babalara Haksizlik DeĞİl Mİ? Yukarida Sayilanlardan Bİr ÇoĞunda Bİz De Aktİf Rol Oynuyoruz.barİ ŞÖyle Deseydİk. Bİ De Yardimci Melek Olacak Onada Baba Dİyeceksİn. PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER.........

HEHEH BUNU İFADE ETMEK OLMAZ Kİ İSYANBİTMEZ ÇÜNKÜ ANNELERİN MELEĞİDE BABALAR OLUYO
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HEHEH BUNU ?FADE ETMEK OLMAZ K? ?SYANB?TMEZ ??NK? ANNELER?N MELE??DE BABALAR OLUYO
BEN PAYLA?IM OLSUN ?STED?M. TEK MELEKLE ZOR GE?ER HAYAT.......
YARGIÇ
Hehe PaylaŞim GÜzel BİŞİ Ama İnsanoĞlu Bencİl Malumunuz
Ara
pamuk_prenses
gerçekten çok güzelmiş ellerine sağlık devamını beklioruzSmile
Ara
gurbetci
sagolun arkadaslarWink
isyanbitmez arkadasim tabiki babalarinda haklari cok büyük ama annlerimizin hakki kadar degil bence...tabi herkeste ayni degil her annede öle ama suna inaniyorum anneler daha düskündür cocuklarina...
ama ben bulursam babayla iligili böle bir yazi ki vardir mutlaka ekliycemWink
Ara
isyanbitmez
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sagolun arkadaslarWink
isyanbitmez arkadasim tabiki babalarinda haklari cok b?y?k ama annlerimizin hakki kadar degil bence...tabi herkeste ayni degil her annede ?le ama suna inaniyorum anneler daha d?sk?nd?r cocuklarina...
ama ben bulursam babayla iligili b?le bir yazi ki vardir mutlaka ekliycemWink
ANNE HAKKI ?DENMEZ.BENCE DE ANNELER DAHA D??K?ND?R ?OCUKLARINA.(GENEL OLARAK)SONU?TA KEND?LER?NDEN B?R PAR?A VE DOKUZ AY ON G?N TA?IRLAR B?NB?R ZORLUKLA.BEKL?YORUM BABAYLA ?LG?L? OLANI DA.........
gurbetci
ok bulursam ekliycem mutlakaWink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğacak Bebek... Yorgun Yürek 14 949 05-05-2008, Saat: 11:03 PM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:47 AM