:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kısa ama çok güzell
Chatlak
İSKELEMİN AYAGINDAKI BALIKLAR GETIRDI HABERINI, DEDILER KI 'BIR DENIZ KIZI HABER UCURDU SANA' INANAMADIM,GOKYUZUNE BAKTIM ; MARTILAR GULUMSEDI BANA! "UMUT YAZIYORUM BIR KIR CICEGININ TAC YAPRAGINA. NICE SOGUKLARA DAYANIYORDA BIR SOZUNLE KIRILIVERIR DIYE KORKUYORUM...

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar. Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Kaplanla göz göze gelmiş bir ceylan gibi , ürkek bakışlarımda sensizlik , ıskalanmış hayallerimde gençliğim ,eremediğim vuslatlarda ümidin.

Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime olsam ve sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük olsam.

Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuştüyü vadiler. Bulutlara öyle baktım. Ama şimdi yalnıca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri. Çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasalar yoluma..

Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır...

Ben, bir insanı sevme cesareti gösterdim; sen ise, bir "insan olma" cesaretini bile gösteremedin...
Ara
Melek06
tesekkürlerSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
GCLRNFNS
çok güsel bi paylaşım tşk lerrr chatlak........
Ara
Chatlak
Rica ederim arkadaşlarrr...
Ara
Qetesh
ellerine sağlıkSmile
Ara
Chatlak
tek tek yazmıcam artık ok tşk eden herkese rica ederim Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kisa Kisa Ben pusat41 5 450 04-13-2022, Saat: 01:05 AM
Son Yorum: wildfang
  kısa şiirler d€n!z kısı 29 851 04-12-2022, Saat: 02:30 PM
  KISA KISA BEN ve DUYGULARIMM df1984 15 1,075 04-09-2022, Saat: 06:15 PM
  En kısa ceza ... duygusuzmelek 0 412 10-02-2009, Saat: 08:56 PM
Son Yorum: duygusuzmelek
  Ayrılık Adına Kısa Dörtlükler ... Firari Fırtına 407 11,334 02-24-2009, Saat: 01:12 AM
Son Yorum: TutkuM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 05:59 AM