:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
küçük kıza nasihat...
Qetesh
[COLOR="DarkRed"][SIZE="4"]Otobüs durağında yağmurdan sakınmaya çalışan kız bağırdı:-abla yağmur yağıyor ıslanıcaksın yağmurda yürüme...genç kadın hüzünlü bakışlarla küçük kıza baktı,sustu.içinden kızla konuşmaya başladı.....
küçük kız sen hiç aşık olmadınki yağmurda yürümenin yağmurda ıslanmanın aşk gibi bedeni sırılsıklam sarıp insanı kendine yaklaştırdığını...BİLEMEZSİN...sevdiğini başkasıyla paylaşmak zorunda kalıp susmak nedir bilirmisin?aşk insana saatlerce boş duvara bakıp sevdiğini hayal ettirir,aşk insana bir şarkıyı tekrar tekrar dinlettirip "zorundayım zorundasın" diye yüzlerce kez tekrar ettirir.tekrarları çok olur aşkın...çok...aşk insana sevdiğine yakın yerlerden defalarca geçip belki uzaktan görebilirim umuduyla aynı yönde döndürür...evet küçük kız aşk daha neler yaptırır da sen bilemezsin...çünkü aşk çünkü aşk neyse sende birgün öğreneceksin gerek yok anlatmaya yağmurda ıslanıp onu hayal edeceksin ve daha neler yaptırdığını göreceksin anlatılmıyo...yalnızca yaşanıyor......
bende küçük kızdım seni tanımadan önce şimdi büyüdüm seninle.biraz küskünüm ama olsun.yalnızca sana küskünüm ama hayata değil.bunu bil.bir yalanın getirdiği ve götürdüğü ne çok şey var...zorundayım zorundasın bak yine şarkı çalıyor bana inat...sen onunla bende burda ıslanıyorum sırılsıklamım...evet küçük kız belki sende büyüyecek aşık olacaksın birgün ben otobüs durağında sana sesleneceğim,sen beni duymayacaksın...aşk bu işte küçük kız sende yaşayacaksın....umarım sevdiğin sana yalan söylemez hergece başkasının yastığının yanındaki yastığa başını koyup uyumaz...sen engüzel aşkı yaşarsın...umarım...küçük kız sevgiyle kal...
[/SIZE][/COLOR]
Ara
ÐŽeşaren
Cok güzel gercekten ya...
Emegine saglik Adem...

Tesekkürler..
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]sağolasın sevda yürekli...
[/COLOR]
Ara
first
off abii ya ciddi söylüyorumm tek kelimeyle mükemmel hatta bu ayzıyı aldım kendi pc me kopyaladım ve bie kere daha okudum

Emeğine,Yüreğine sağlık SmileSmile
Ara
asi_ve_mai
eline yüreğine sağlık adem çok güseldi
Ara
pptya83
Teşekkürler Adem.Çok güzel.Emeğine sağlık.
Ara
Qetesh
ben tşk ederim arkadaşlarSmile
Ara
mesafe
vayyyyyyy anam vayyyyyyy
bizim ademe bak heleee
anam babam yıkıldım
salya sümük oldum beeeeeee
sen neymişsin be edımım be
YÜRÜ KİM TUTAR SENİ........
Ara
d€n!z kısı
tşkler arkadaşım yüreğine sağlık :A:
Qetesh
mesafe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vayyyyyyy anam vayyyyyyy
bizim ademe bak heleee
anam babam yıkıldım
salya sümük oldum beeeeeee
sen neymişsin be edımım be
YÜRÜ KİM TUTAR SENİ........

bilseydim bu kadar ağlicanı hiç açmazdım konuyu bee ablaTongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevd???n Kiza A?ilamiyorsan Bunu Oku €BeRimSin 7 818 04-04-2022, Saat: 12:46 AM
Son Yorum: wildfang
  bir küçük aşk hikayesi ! 1.Bölüm sıla 9 1,013 09-21-2009, Saat: 07:38 PM
Son Yorum: sıla
  Kücük Bir Yüregin Hikayesi ÐŽeşaren 6 715 09-27-2007, Saat: 11:22 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  sevgılıye yazılan küçük mektup Gulguzeliii 0 1,179 05-30-2007, Saat: 03:15 PM
Son Yorum: Gulguzeliii
  Küçük bir hıçkırıktın gecemin sessizliğine damlayan mehmetkılıc 1 420 05-17-2007, Saat: 07:29 PM
Son Yorum: hakan2796

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:55 AM