:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otur Lan Yerine
ѕqρα кJмя
38165.jpg

Yönetici Celal Kolot, Gülnaz Arsel’e sert çıktı. Başkan Demirören uyarınca küfür ederek odadan ayrıldı. Kankası Mario Berk arkasından gitmek istedi, bu lafı yedi

BEŞİKTAŞ Yönetim Kurulu’nda dün kelimenin tam anlamıyla “mahalle kavgası” yaşandı. Celal Kolot’un fitili ateşlediği toplantıda karşılıklı atışmalar, küfürleşmeye kadar gitti... Başkan Yıldırım Demirören, Celal Kolot, Mario Berk ve Gülnaz Arsel olayın kahramanları olarak senaryodaki yerlerini aldı... İşte kapalı kapılar ardında yaşanan olayın, birbirinden ilginç sahneleri ve diyalogları... Virgülüne bile dokunmadan FOTOSPOR farkıyla...

CELAL KOLOT: “Gülnaz... Bu kadar transfer yaptık. Bir tebrik etmeyecek misin beni!..”

GÜLNAZ ARSEL: “Ben sizi zaten tebrik etmiştim...”

CELAL KOLOT: “İçinden ettin herhalde!Ben duymadım... Bırak artık bu işleri. İlk günden beri beni çekemiyorsun...”

GÜLNAZ ARSEL: “Siz ne biçim konuşuyorsunuz Celal Bey?.. Biraz saygılı olun artık ama!..”

CELAL KOLOT:Ben sana mı sorucam ulan nasıl konuşacağımı!”

YILDIRIM DEMİRÖREN: (Yerinden kalkarak) “Celal, ayıp oluyor artık. Karşındaki bir hanım!..”

CELAL KOLOT:Hadi lan ordan!..” (der ve kapıya doğru yürür, odadan çıkar.Aynı anda, Celal Kolot’un kankası Mario Berk de toplantı salonunu terk etmek için ayağa kalkar ve hızlı adımlarla kapıya yönelir... Bu sırada odada gür bir ses çınlar... )
YILDIRIM DEMİRÖREN: (masayı yumruklayarak) “Mario, attırma tepemi... Otur lan oturduğun yerde!..” (Bu kez Berk şok olur. Bir an duraklar... Sonra başını öne eğip yerine döner... Kısa bir sessizlik sonrası toplantı başlar!)

kaynak:FOTOSPOR
Ara
AsLı
kınıyorum.saol mert.
Ara
ѕqρα кJмя
ben bişe yapmdm ki Confused

Konu bana ait deil Fotospor'u kına bnce Tongue
Ara
AsLı
seni kınamadım zaten arkadasım.haberin faillerini kınadım..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Villa'nın yerine kezman 22*kaka 1 397 10-18-2007, Saat: 07:25 PM
Son Yorum: 22*kaka
  futbolcular yerine formula 1'ciler konuşuluyo 22*kaka 0 361 08-28-2007, Saat: 01:05 AM
Son Yorum: 22*kaka

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 01:06 PM