:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KaLbİnE sAkLaNmAyI dEnEdİm!!!!!!
GCLRNFNS
Korktum bu savastan, kactim kalbine saklandim, en guvenli yer sandim...

özür dilerim sevgilim!

o kalbin ihanet yuvasi oldugunu farkedemedim, kendi cehennemimde yanip kavrulurken, serinligin pesinde sigindigim yerden, gercek sanip gordugum ruyalardan uyandirdigin icin;

Tesekkur ederim sevgilim!

Hic gormedin degilmi, hic hissetmedin beni, sevdam oyle usuldu, öyle derindiki, hic bilmedin, belki de bilmeyi hic istemedin, bu yuzden hep mutsuz son yazdi romanlarimin sonunda...

Asik oldugum kente bile dusman kesildim, lanet olsun...
sevmiyorum Istanbul'u eskisi gibi, kacisim bu yuzden o sehirden, kacarken almadim bavuluma aski, ama yinede pesimden suruklemisim...

keske hic yasanmamis olsaydin, kacak sevdalarimin pususu olmasaydi yuregin, sen de son bulmasaydi umutlarim, korkmasaydim baska kalpler siginmaktan, kacmasaydim baska sevdalardan...

Simdi tum tumcelerim uc noktayla bitiyor...sonu yokmus gibi davraniyorum, bitmemis gibi, koyamiyorum noktalari, korkuyorum... her defasinda yeniden cumleye baslamak belki de asil korkum, hic yeni cumlem yok henuz... ve gozlerin, civilenmis her satirima, her harfime, öyle belirgin ki izleri, bakmaya korkuyorum, okumaya cesaretim yok...

Cik git artik ruyalarimdan, yikma kentlerimi daha fazla, gerilla savaslarina gucum yok, tek siginagim savastigim cepheyken, GIT nolur!...Harabeyim artik, GIT.....

Teslim olmak ölumdur, GIT!
Ara
ArT!sH_ßaßy
sÜpRsN yF !! zaoLaSn
Ara
GCLRNFNS
tşk ederimmmmm janımmm...Smilesende saolasınnnnn....Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  'Yeniden Sevmeyi Denedim Bu Gece .. ÐŽeşaren 5 575 05-26-2009, Saat: 12:16 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Kalbine kulak ver hep onu dinle !!! €BeRimSin 2 502 03-22-2008, Saat: 05:17 PM
Son Yorum: €BeRimSin
  Senin Kalbine A Gir Geldi Ben EndLess 0 347 06-19-2007, Saat: 09:36 PM
Son Yorum: EndLess
  Kalbine Sahip Çık! - d€n!z kısı 2 438 06-14-2007, Saat: 10:37 AM
Son Yorum: d€n!z kısı
  Kalbine Zincir Ba?lad?n Beni RomantiK_Genç 0 516 10-01-2006, Saat: 05:28 PM
Son Yorum: RomantiK_Genç

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:13 AM