:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EgEr YüReGinDeyseM Ne OLur sİL GözYaşImı..
deryalım
Hiç sevmedim kimseyi senin kadar....
Yüreğim yanmadı hiç bu kadar..."

Bir el bazen neleri ayakta tutabiliyor hiç düşündünüz mü ve neleri yıkabiliyor tek başına ? Bir eli tutmak bir insanı hayata bağlamakla eş değerde olabiliyorsa eğer bunun adı ''AŞK'tır. Böyle bir eli tutmak hayatı bulmaktır belki de....

alonebyandreazulhy4zh9.jpg

Hiç sevmedim seni sevdiğim kadar dersin birine ve sonra onun arkasına dönüp gitmesini izlemek ne zordur. Bir eliyle hayata bağlamak bir eliyle o verdiği hayatı geri almak gibi... Bazen mecburu ayrılıklar mecburi acılar yaratır. Bile bile kapıyı aralık bırakırsın ve tüm yalnızlığın ve hüznün içeri dolmasına izin verirsin. Buna rağmen aklının bir köşesinde sonsuzluk vardır

5512184mdcm9.jpg

Bitmedik , bitemez , bitmeyecek... Bir ömrü bir aşka adamaktır bu belki ve elbette yürek ister ayrıysan. Dönüş yolları geçilemeyecek kadar darsa bile bir umut koyup sol yanına beklersin hayatının ışığının o derin karanlıktan gelmesini. Zaman geçtikçe göremez olursun hiçbir şeyi gözlerinin buğusundan ve kalbinin karanlığından... Beklemek zordur eğer beklenen kalbinden çok uzakta ise...

beparaxr5.jpg

"Çok yalnızım, seninle bir yarım...
Eğer elindeyse ne olur çal kapımı,
Eğer yüreğindeysem ne olur sil göz yaşımı..

Bir hayatı kaybetmek bir elin sıcaklığını kaybetmekle eş değerse işte bu ''AŞK''tır. Böyle bir eli kaybetmek ölmeden ölmektir. Ruhunu o sıcaklığa terk edersin o el senden uzaklaşırken. Ruhsuz bir beden ölmekten beterdir...

halftodayhalftomorrowbyku1.jpgNe kadar umut edersen et korkular rahat bırakmaz aklını ve umudunu köreltir sonsuz telaşların o bekleyişte. İsyanın yükselir bastıramazsın çektiğin yalnızlığın en acımasız yanı canını yakmaya başlayınca. Tanrıya yalvarırsın son bir şans diye gerçekleşmeyeceğini bildiğin halde. Umudun ve benliğin avuçlarının arasından akıp gider. Ruhsuz, umutsuz ve benliksiz kalırsın bir başına. Zaman acımasızlaşır ağladıkça..

Gel... Korkuyorum... Nefes alamıyorum. Eğer hala dudaklarında ismim varsa gel... Sıcaklığın olmadan tutunamıyorum Hatanın üstüne hata ekleyerek yaşıyoruz. Bile bile kaçırdık belki de o treni. Beklemek için çok geç , vazgeçmek içinse çok erken. Bir ömre bedelse bile geç kalınmış bir mutluluktan vazgeçmiyorum. Verilen sözler unutulmamalı, ben unutmadım...

33039699ld3.jpg

Eğer elindeyse ne olur çal kapımı,
Eğer yüreğindeysem ne olur sil gözyaşımı..
alıntıdır
Ara
Qetesh
YÜREÄžİNE SAÄžLIK....Smile
Ara
deryalım
saol janım...
okuyan gözlerin dert gösmesin inşallah....Wink
Ara
Melek06
süperSmileSmileSmile tesekkürler canımSmileSmileSmileSmileSmile seni seviyom kıs:p:TongueSmileSmileSmile:p
Ara
GCLRNFNS
güseldi iiiiiii maleseffffffffSmileSmileSmile
Ara
deryalım
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:süperSmileSmileSmile tesekkürler canımSmileSmileSmileSmileSmile seni seviyom kıs:p:TongueSmileSmileSmile:p
saol janımjım beyenmene sevindim....
bende seni seveyrummmmm...Tongue
Ara
deryalım
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güseldi iiiiiii maleseffffffffSmileSmileSmile

sen hala alışamadın demi ati benim güzel yazılarımmmaaa:yikildim: :yikildim:
benim kötü bişeyi sizlerle paylaştıgım nerde görülmüş....:yikildim: :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  umudum olur musun volki 1 331 04-14-2022, Saat: 01:46 PM
Son Yorum: wildfang
  ask buysa eger EyLuLce 4 384 04-08-2022, Saat: 11:50 PM
  Sonum Olur......... >As!_M€L€q< 1 310 04-03-2022, Saat: 05:29 PM
  Sen, Seviyorum Diyen Dilim ?m?r Boyu K?len Olur.. ZeNiTH 3 689 04-02-2022, Saat: 03:08 PM
  Eğer ben... riukeen 1 459 12-12-2010, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: riukeen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:36 PM