:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yine yokluğunun içindeyim...
Qetesh
94269671ff6_1_.jpg

[COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]CeSareti buLan yüreqini ; üRkekLiqini faRk edip , iyiCe abanıyoR yüreqimin üzeRine..
ve ben kacınıLmaz biR tecavüzün aRdından nefeSsiz qünLeRe qebe kaLıyoRum seSsizce..
en dErinindEn cekiyoRum icimi , yüreqim dü$ük yapıyoR dErken.. ve ben dü$mü$ nefeSsiz qünLeRi bıRakıyoR , senSiz ama qüzeL qünLere adım atıyoRum , eLimdE tek Renk kaLmı$ kaLemimLe..

´haLbuki doqanın tüm renkLeRi vaRdı kaLemimin uCunda , haLbuki bütün RenkLer capcanLı duRuyoRdu hayatımda..
sen qeLdin ve kıRmızı biR Leke qibi bıRaktın onu avucLaRıma..
yüreqimin kızıLLıqı aktı kaLemimin uCuna ve sendEn kaLan , tek renkLi biR kaLem oLdu bana kan tadında.. ´

dü$ük yapmı$ yüreqim ; eLinde kaLan o tek renk iLe cizmeye ba$LAdı yenidEn yoLunu sevqiLi ;
dEfaLarca ve yineyerek kendini..

´bazen kan kıRmızı oLdu , bazen siyah bazen LaciveRt ama hep tek renkti bıRaktıqın hayat.. ´

tek Renk cizdiqim bu yoLda renkLeRimi coqaLtıyoRum heR yeni qünLe beRabeR $imdi..
ve heR qünün qeCesi yaStık aLtına sakLıyoRum onLaRı , sen buLamayaSın diyé..

takibin bitmiyoR biLiyorum ; biLiyoRum enSemde nefeSin ve biLiyorum ki üRkekLiqim haLa zihninde bELirqin..
haLa ve haLa aynı i$tahLa izLiyoR yüreqin yüreqimi hatta.. sapkınLıqım bıRakmıyoR biR tüRLü seni..

´seni ve daha önCe defaLaRca qirip cıktıqın yüReqimi..´

biR köR kuyuya dü$mü$ qibi ya da icindEn cıkıLmaz biR caRk miSaLi , dönüp duRuyoRum aynı yerde seninLe..
sayıkLamaLaRım(ız), aynı yeRde saymaLaRım(ız), üRkekLiqim , ceSaretin, sapkınLıqın ve benim tek Renk kaLmaya hüküm qiymi$ kaLemim..

hep tekRar tekRar aynı yoLLaRdan qeciyoR ve heR sefeRinde aynı ya$anmı$LıkLaR , aynı tatLaRı bıRakıyoR damaLaRımıza..
biz hic dErs aLmıyor ve tekrarLayaRak ya$ıyoRuz aynı yerdE faRkLı zaman diLiminde biRbiRimizi..

sen ceSaretLi , ben koRkak..
sen saLdırqan , ben kacmaSını biR tüRLü ba$aramayan..

sen defaLaRca teCavüzü kacınıLmaz kıLıyoRsun qeLi$LeRinLe yüreqime ve qidi$LeRinLe qebe bıRakıyoRsun nefeSsiz qünLeRe..

ben heR qidi$inin aRdından yokLuqunun suLaRında vedaLa$ıyoRum dü$ük yaptıqım senLi yaRım kaLbime..

tıpkı $imdi..
tıpkı $uan oLduqu qibi..
yine ve yeniLeyeRek kendini biR tekrar daha ya$atıyoR ve qidiyoRsun yanımdan sevqiLi..
iLk qünLeRdeki qibi nefeSsiz yaRınLaRa qebe bıRakaRak beni..
[/SIZE][/COLOR]
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Adem
Güzel yüreğine mutluluk arkadaşım
Çok güzeldi Sad
Ara
deryalım
janım ya emegine saglık....
harika bi yazıydıı...
Ara
Qetesh
Sağolun...
Ara
TutkuM
teşekkürler adem....
Ara
Qetesh
Tşk benden . . .
Ara
RIFATBENAY
qusel bir paylasım tsk ederim :S
Qetesh
Ben tşk ederimSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,940 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
Son Yorum: wildfang
  Yine bir sensizlik hakim geceme... PaPaTYa_PReNSeS 1 314 04-11-2022, Saat: 10:31 PM
  (Yine YokSun) €BeRimSin 3 372 04-09-2022, Saat: 06:58 PM
  Satır Aralarına Ördüm Yokluğunun Sancılarını ÇiLeK 3 362 04-09-2022, Saat: 04:07 AM
  Yine Bir Sensizlik Hakim Geceme.. ÇiLeK 1 339 04-09-2022, Saat: 04:03 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:52 PM