:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
umutsuz wakalara sesleniyorummmm
gzm-aşık
arkadaşlar ben birinin peşinden tam iki yıl koştum ama ne koşma deli gibi sewdim onun içi herşeyi yaptım arkadaşlarımdan bile wazgeçtim çok gözyaşı döktüm.unutman gerektiğini biliyordum ama yapamıyorum acı çekiyordum. 2 yıl böyle sürdü.biriyle tanıştım çıkıyoruz şimdi 4 ay oldu ewlenmeyi bile düşünüyoruz şuan aklımdasewgilimden başka kimse yok we 2 yıl boyunca bana acı çektiren kişiyi unuttum.onuda öle sanmıştım ama diilmiş benle 2 gün önce konuştu we buluşmak istedi bense bi bahaneyle geçiştirdim konuşmalardan anladım ki pişman we benle beraber olmak istiyor ve bişi daha warki en yakın arkadaşı da beni sewiyor ama bu onu bilmiyor bir zamanlar beni takmayan aptal terine koyan adam şuan beni görebilmek için deli oluyor arıyor resimlerimi istiyor.bende ise ona karşı hiç bir kıpırtı yok sölemek istediğim şu ki karşılıksız aşk yaşıyorsanız üzülün bu sizin hakkınız ama bilinki doğruyu buluyortıpkı bende olduğu gibi her umutsuzluğa kapıldığınızda aklınıza beni getirinnnn
Ara
Lacrimosa
Geçmiş olsun,sevindim şimdi iyi olduğunuza...Yalnız peşinizde fazla dolaşmasına izin vermeyin bence..yeni ilişkinizdeki insan bu neden peşinde umutmu veriyorsun diye çemkirebilir...aman dikkat edin mutluluğunuz bozulmasın...
Aşkta umutsuzluğa inanmam ben her zaman herşeyde bir umut varSmile
ama umutsuz vaka olduğunu düşünen aşıklar için güzel bir örnek vermişsiniz teşekkürler.
Ara
pptya83
Hani her zaman başkasında olan şey değerli olur ya..Bir zamanlar seni takmıyan şimdi başkasıyla olmanı hazmedemiyor sadece.Bence seni sevdiğinden değil şimdi araması..Sakın aldanma.
Ara
gzm-aşık
benimde sewgilimin olduğunu beni aradığında öğrendi zaten benden duydu zaten o sewgilimn olmadığını sanıyordu hala onu beklediğimi falan sanıyordu galiba ama üzgünüm ki beklentisi boşa çıktı
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 04:52 PM