:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yuuhhh Galatasaray'In cezasında indirim mi!
ѕqρα кJмя
98112.jpg

Yaptığı önemli transferlerle taraftarını sevindiren sarı-kırmızılı yönetim, F.Bahçe maçındaki olaylar nedeniyle verilen 5 maçlık cezaya yaptığı itirazdan da olumlu sonuç aldı.

Fenerbahçe karşılaşmasında seyircinin çıkardığı olaylar yüzünden 5 maç seyircisiz oynama cezası alan ve bunun şampiyonluk yarışında en büyük dezavantaj olacağı belirtilen Galatasaray'a sevindirici haber...

Bazı gazetelerde çıkan iddialara göre sarı-kırmızılı yönetimin itirazda bulunduğu Tahkim Kurulu'nun, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından verilen cezayı 3'e indirme kararında olduğu ve bunun da bugün resmen açıklanacağı öğrenildi. Sarı-Kırmızılılar da cezanın 3 maça düşürülmesini bekliyor.

Aksi takdirde, Aslan’ın flaş transferleri birkaç ay süresince Ali Sami Yen Stadı’nda taraftarların huzuruna çıkma fırsatına erişemeyecek.

TAHKİM BAŞKANI 'GELMEYİN' DEMİŞTİ

Galatasaray'ın cezaya itirazı ilk kez gündeme geldiğinde Tahkim Kurulu Başkanı Türker Arslan, “Hiç boşuna itiraz etmesinler. Bu ceza, bu tür olaylar için tarihi bir örnek oluşturmalı'' diyerek, indirime gitmeyecekleri işaretini vermişti. Ancak Arslan geçtiğimiz gün yaptığı bir başka açıklamada da itirazın görüşüleceği toplantıya katılmayacağını belirtmişti. İtirazdan olumlu sonuç çıkması, Galatasaray yönetimini sevindirdi.

Allah Belanızı versin ULUSOY v Saz ekibi!!!
Ara
Melek06
Yaptığı önemli transferlerle taraftarını sevindiren sarı-kırmızılı yönetim, F.Bahçe maçındaki olaylar nedeniyle verilen 5 maçlık cezaya yaptığı itirazdan da olumlu sonuç aldı.

:Smile :Smile :hihi :hihi :hihi oh oh cok sevindim:yikildim: :yikildim: sen nie bozuldun:hihi :hihi

tesekkürler paylasım için Big Grin

Bİ SÖZ:Smile

BİR SEVDAYSA HAYATI ANLAMLI KILAN SARI KIRMIZI ULAN...:hihi :hihi
SAYGILAR:x :Smile
Ara
PCKoPaT
merT kaLmaS ßunun aLtında :yikildim:
Âh be.
Ara
ѕqρα кJмя
Atılaan o tüm koltuklaar ulusoyaaa daaatdiridaat Big GrinBig GrinBig GrinDBig Grin:yikildim:
Ara
Melek06
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Atılaan o tüm koltuklaar ulusoyaaa daaatdiridaat Big GrinBig GrinBig GrinDBig Grin:yikildim:
:hihi :hihi :hihi ben yanında olsam sen beni mac için döversin yaf:yikildim: :yikildim:
Ara
ѕqρα кJмя
yok o kdrda deiL Big Grin

kızLarıda döwck hâLmz yok Tongue
Ara
Melek06
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok o kdrda deiL Big Grin

kızLarıda döwck hâLmz yok Tongue

Confusedmiley17: Confusedmiley17: oh ii yırttık:yikildim: :yikildim:
Ara
DaNGeR
cezaya hiç bir şekilde indirim yapılmamıstırr
heheeheh

tahkim kurulu gsnin 5 maçlık seyircisiz cezasını onayladı..Smile
Ara
ѕqρα кJмя
Big Grin

yapamazLardı zatn Tongue
Ara
ask_sehidi
SADECE BİZE YAPILANLARI BİZDE UNUTMADIK CEZAMIZ NEYSE ÇEKERİZ

y1p6dkHEjjiHeIUhpsLd9EVrnqFTjdXfFYs104Bd...wk5CeFCyYN
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fenerbahçe 78 – 50 Galatasaray Ñ•qρα кJмя 3 296 04-13-2022, Saat: 01:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Tek Büyük Galatasaray romantiq_exelance 9 345 04-12-2022, Saat: 05:56 AM
  galatasaray EN'ler ve İLK'LER romantiq_exelance 1 237 04-12-2022, Saat: 05:52 AM
  Dört dörtlük Ümit Karan!Dört dörtlük Galatasaray! Pessimist 2 463 04-11-2022, Saat: 04:56 PM
  Galatasaray ??in Her?ey ..... Firari Fırtına 36 1,365 04-04-2022, Saat: 01:47 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 08:02 AM