:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k bir defa m? ya?an?r??
Emy
Soruyorum arkada?lar sizce a?k tek midir? Bir kez a??k olunca ayr?l?k gelse bile unutmak m?d?r; yoksa hep i?inde ta??mak m?d?r???

Bence tektir ve tek olmal?d?r; sizin fikirleriniz merak ediyorum hem de nedenleri ile birlikte???
Ara
YARGIÇ
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Soruyorum arkada?lar sizce a?k tek midir? Bir kez a??k olunca ayr?l?k gelse bile unutmak m?d?r; yoksa hep i?inde ta??mak m?d?r???

Bence tektir ve tek olmal?d?r; sizin fikirleriniz merak ediyorum hem de nedenleri ile birlikte???

a?k?n tek oldu?u konusunda seninle hemfikirim ama nedenini merak ediyorsun s?yleyeyim....

ayr?l?k belki en b?y?k d??man? gibi duruyor a?k?n onun birmesine neden olan ?ey gibi.ama as?l olan o de?il.ayr?l?k insanlar? birbirinden ay?r?r.ve her zaman s?ylerim bunu yaratanda yine insanlard?r.a?k ?ok ?zel ve g??l? bir duygudur ve ben s?rekli a??k olurum diyen insan bana g?re sadece bo?lukta oldu?u i?in a??k oldu?unu sanarak kendini avutmaya ?al??and?r.a?k tektir bir defa ya?an?r ve ?yle g??l?d?r ki y?llar sonra bile bir ?ekilde ortaya ??kar onu g?mebilir hat?rlamayabilir insan ama hat?rlatacak herhangi bir?ey olmad??? s?rece.ama gel g?r ki atamaz bazen ?yle bir ortaya ??kar ki delirtir kudurtur.o unutturmaz kendini.ben inanm?yorum defalarca yeniden a??k olaca??na bir insan?n sadece avutur kendini.
Ara
Emy
Bu yönüyle güzel savundun fikirleri; merak ediyorum forumda tersini düşünen var mı diye??
Ara
cadım_
ask tek degıldır yada olmamalı...
her yasadıgımız ılıskıde askı buldugumuzu sanıp yanılıyoruz bazen sonra zaman gecıyo ve bu ask degıldı dıyoruz baskası cıkıyor karsımıza ask tekrar gelıyor onunla....

yasadıgımız aklımızda kalan ız bırakanları elbette tam anlamıyla unutmak zor kımı zmn kendılerını hatırlatıyorlar
aşk tek degıl galıba yaa....yada en son yasayacagımız evlenecegımız ask,askların en buyuğüdur kım bılır....
Ara
AdAmIn1i
Tek Olmas? Sa?mas? Biraz Ortalama Ya? ?zerinden Baksak Bile Defalarca A?k Ya?amak M?mk?nRolleyes
Ara
..TuuCe..
defaLarca a$k beLki oLabiLr ama bnce gercekten biri wardr ve kmse asLında onun yerini tutmz...!
Ara
peri kızı
bence aşk 1defa yaşanmaz...aşkın kaç defa yaşanacağı hayatımıza giren doğru kişilerin sayısında saklıdır...
Ara
Emy
Bir defa yaşanmaz diyen arkadaşlara bir soru; hatta yorum ve soruSmile

Leyla ve Mecnun gerçek aşkın örnekleri değil midir? Sizce Leyla kaç kişiye aşık oldu da gerçekten ve sonunda Mecnunu buldu. Ya da tam tersi Mecnun birden fazla Leyla mı sevdi hayatında. Bence aşkın birden fazla olması ya da olmaması aşk kavramına bakış açısına göre değişebilir. Benim için aşk en değerli duygu ise yalnız bir kişiye yakıştırır ondan gayrisini konuşmam. Ama sizin için aşk parçalara bölünebiliyosa fikirlerinize saygım sonsuzdur.

Birden fazla aşık olduğumuzu sanar fakat bir kez gerçekten aşık oluruz denirse onu da çok iyi anlarım. Benim fikirlerim bunlar işte hadi sıra sizdeSmile
Ara
cadım_
Birden fazla aşık olduğumuzu sanar fakat bir kez gerçekten aşık oluruz demıssınde zaten öle olmazmı her yenı ınsanda işte aşk buymus derıs..tabı suda var kımılerının yerı dolmaz o ayrı..
kısacası kısıden kısıye deısır tabiki bence...
Ara
angel..!
kesinlikle ewet.insan hayatında birkez deli gibi severek aşık oluyo....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 08:58 AM