:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gecelerinefendisi denis versiyonu....:):)
EndLess
abı komusda pıser sanada duser hesabına sanada kustu :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
GCLRNFNS
burada birr djseninimmm kaybolmuşturrr hükümsüzdürrrrSmile

onu arayıp bulana veya getireneeee 100 ytll veriyommmmmmSmile
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı komusda pıser sanada duser hesabına sanada kustu :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

evet sersimmmmm eyvallahhh hesabımı dürdünüzzzzzzz:yikildim: :yikildim:
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:burada birr djseninimmm kaybolmuşturrr hükümsüzdürrrrSmile

onu arayıp bulana veya getireneeee 100 ytll veriyommmmmmSmile

abı o az once kocaya kactı ben gördum alıyım yuz ytl mı :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı o az once kocaya kactı ben gördum alıyım yuz ytl mı :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

olmazzz abii kendii gelcekk ve beniii şuu kişi getirdii dicekk ondan sonraaaa paraa:hihi :hihi
Ara
EndLess
yaw abı barı 20 ytl ver be o kadar gö yorduk valla vermıcenı bılseydım parayı hıc görmezdım kafamı baska tarafa cevırıdım :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
GCLRNFNS
olduu janımmm başkasıdaaaaaSmile

kocası terk etti desinnnnn ona verimmm biii 100 lükkkk
:yikildim:
eee sonra ne olcakkkk:yikildim:
Ara
EndLess
abı o senın sorunun ama sana yakıstıramadım valla :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: ama ben gördum yanı valla bundan sonra parayı pesın almadan hıc bısey görmucem duymucam sonra parayı vermıyonus :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
ÐŽeşaren
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah sendende rası olsunnn sannaaaaaaa güselll yürekliiiiiiiiiSmile

[INDENT]AMINSmile
CümLemizden...

[/INDENT]
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı o senın sorunun ama sana yakıstıramadım valla :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: ama ben gördum yanı valla bundan sonra parayı pesın almadan hıc bısey görmucem duymucam sonra parayı vermıyonus :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

sersimmmmm sen onu getirirsinnnn ve alırsınnn parayıı ben sana güveniyorumm

sende kendine güvennn kap parayıııııSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gecelerinefendisi gündüz versiyonu....ati... GCLRNFNS 73 2,581 07-22-2007, Saat: 05:39 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-17-2024, 09:06 PM