:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ardıç ( Deli Rüzgar )
djseninim
biz değil bizi ayıranlar utansın biz değil bizi koparanlar utansınsevdanın zincirini ellerimizi ayıranlar utansınbir deli rüzgar olurum alırım seni burdan kaybolurumnakarat:1 defa bu deli sevdaya neredende bulaştımgülmeyi unuttum ağlamayla barıştımeskiden mutluydum gözyaşına karıştımbiz değil ikimiziayıranlar utansınbiz değil bizi ayıranlar utansın biz değil bizi koparanlar utansınsevdanın zincirini ellerimizi ayıranlar utansınbir deli rüzgar olurum alırım seni burdan kaybolurumnakarat:1defabu deli sevdaya neredende bulaştımgülmeyi unuttum ağlamayla barıştım eskiden mutluydumgözyaşına karıştımbis değil ikimizi ayıranlar utansınşiiren büyük yangını sen başlattın yüreğimde hadi ara itfayeyi gelsin söndürsün sen gider gitmez sel oldu gözyaşlarımla bu koca hayathadi ara hadi ara gelip durdursunlar bu selideprem gibi oynattım her yeri yıktım döktüm kırdım camı pencereyi hadi kimi ararsan ara şimdi gelsin toparlasınlar bu evi ne yaparsan yap kimi ararsan ara aradığında bir bulamayacağın ben varım artık gidiyorum mutlu ol herşey senin olsun haa unutmadan herşeyi dağıttığım üzgünüm sen toparla yeniden bir hayat kurarsın ama benden bir başkasıyla ben yokum artık buda bir iz kalsın benden sanasenin izin hep bende kalacak unutma bunu asla!!yalan dünyan yalancı insan hoşçakal...nakarat:2defa bu deli sevdaya neredende bulaştımgülmeyi unuttum ağlamayla barıştımeskiden mutluydum gözyaşına karıştımbiz değil ikimiziayıranlar utansın
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Demir Demirkan ( Rüzgar ) CReATuRE 0 373 06-04-2007, Saat: 03:54 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Şebnem Ferah ( Deli Kızım Uyan ) CReATuRE 0 329 05-31-2007, Saat: 08:09 AM
  Tanju Okan ( Deli Gibi Sevdim ) CReATuRE 0 315 05-27-2007, Saat: 03:05 AM
  Güçlü Soydemir ( Deli Çoban ) CReATuRE 0 426 05-16-2007, Saat: 05:31 AM
  Tanju Okan - Deli Gibi Sevdim..... *TATLI BELA* 2 433 04-14-2007, Saat: 07:51 PM
Son Yorum: ezoo20

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 01:05 AM