:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kad?nlar Erkeklerin ?lk Neresine Bakarlar ?
Karatas
bu konuyu hep merak etmi?imdir kad?nlar erkeklerin ilk neresine bakarlar?Big Grin
Ara
gurbetci
valla biz kadinlar bazi sapik erkekler gibi olmadigimiz icin baska seylere dikkat etmeyiz en azindan benim tanidigim kizlar yapmazlar...
sahsen ben ilk yüzüne bakarim...
Ara
Tam1_MaynaK
ben ense traşına bakarım Big Grin Eer ilk önden gördüysem de dişler ..! Wink
Ara
gurbetci
ha bak evet canim bencede disler de varSmile
Ara
kardelen
g?zlerine, y?z?ne, sa?lar?na ve boyuna kilosuna.e daha nereye bakal?m yaw....:p:p:p
Ara
YARGIÇ
Hakİkaten Kizlar Bİ Yere BakmiyomuŞ He
Ara
isyanbitmez
BAKMAK YETERLİ DEĞİL, GÖRMEK LAZIM İÇİNDE SAKLANAN SIRRI, SENİ AYIRMAK LAZIM BİR VÜCUT VE RUH, BİRİ YAKINDAN HOŞ BAKINCA , AMA GÖRÜNCE DERİNLİĞİNE SENİ UZAKLAŞMAK GEREK ARDINA BAKMADAN... aşkımı şekillerden uzak tuttum seni kalbime yakın(tabi ki kadınlar ne düşünür kimse bilemez Smile
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BAKMAK YETERL? DE??L, G?RMEK LAZIM ???NDE SAKLANAN SIRRI, SEN? AYIRMAK LAZIM B?R V?CUT VE RUH, B?R? YAKINDAN HO? BAKINCA , AMA G?R?NCE DER?NL???NE SEN? UZAKLA?MAK GEREK ARDINA BAKMADAN... a?k?m? ?ekillerden uzak tuttum seni kalbime yak?n(tabi ki kad?nlar ne d???n?r kimse bilemez Smile

OLSUN SEN NE YAZARSAN YAZ Y?NEDE B? BAKMALARI LAZIM
Ara
busemm
valla ben erkeklerin ilk gözlerine bakarım baska bır yere bakmam gözleri cok guzel oluyorda ondan yani Smile
Ara
AdAmIn1i
Bencede G?zlere Bak?n ?ahsen Benimkiler ElaBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  erkeklerin kadınlardan ricasıdır MaSaL 0 350 11-03-2010, Saat: 10:29 PM
Son Yorum: MaSaL
  Erkeklerin karizma uğruna söylediği yalanlar! rapunzel 9 560 06-03-2009, Saat: 12:03 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  neden hep kad?nlar yak?n?r??? Karatas 2 533 12-26-2006, Saat: 01:07 PM
Son Yorum: İLAYDA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:39 PM