:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
işte gercek galatasarlı
friendly82
lincoln.jpg
Ara
friendly82
lincolnn.jpg lincolinLincoln servet.jpg Servet Çetin linderoth.jpg Tobias Linderoth bouzid.jpg Ismael Bouzid orkun.jpg Orkun Uşak baris.jpg Barış Özbek serkan.jpg Serkan Çalık
Ara
friendly82
volkanyaman001_2206.jpg Volkan da Aslan!..
Galatasarayımızın uzun süredir Antalyaspor'dan transfer etmek istediği Volkan Yaman'da sona gelindi
Galatasaray, daha önce anlaşmaya vardığı sol kanat oyuncusu Volkan Yaman'ın kulübü Antalyaspor ile de kesin olarak anlaşmaya vararak, genç oyuncuyu kadrosuna dahil etti.
[url="http://www.webaslan.com/haberler/23186.php"]

[/url]

feldkamp003b.jpg
[url="http://www.webaslan.com/cnt.php?pg=sx_ads_haber&url=http://alisveris.sporx.com/index.php?cPath=114_22"]karl heinz feldkamp
[/url]
Kalli İstanbul'da

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp bu akşam saatlerinde eşi ile birlikte İstanbul'a geldi. THY'nin tarifeli uçağıyla Düsseldorf'tan gelen ve Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde yardımcısı Ahmet Akcan tarafından karşılanan Kalli gazetecilere yaptığı açıklamada Lincoln ve Volkan Yaman'ın transferlerini şöyle değerlendirdi:

Lincoln kolay bir transfer değildi. Bunu başaran yönetimi kendi adıma kutluyorum. Onlar görevlerini yaptılar Bundan sonra görev lincoln ve bende. Volkan'ın transfer olduğu konusunda da resmen bittiğine dair bana ulaşmış bir haber gelmedi. Ama Volkan'da bu takımda görmek istediğim oyunculardan biriydi. Eğer bu transfer gerçekleştiyse O'nun adına da çok sevindim.

Alman hoca, Orhan ak Cihan, Song ve Tomas'ın gönderileceği şeklindeki söylendiler için "Şuan benim için o ölçü değil. Zamanı gelince mutlaka onuda konuşuruz" dedi.
Gazetecilerin "Futbol kamuoyunda Lincoln ve Roberto Carlos'un transferleri kıyaslanıyor. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? sorusuna Alman Hocanın cevabı ise şu şekilde oldu

"Roberto Carlos'u Madrid'den tanıyorum. Kendisi gerçekten çok iyi bir futbolcu. Temenni ediyorum ki Madrid'de oynadığı gibi burada da oynar. Aynı şekilde Lincoln'de Schalke 'de oynadığı gibi burada oynar. Böyle olursa Türkiye'nin kazancı olur

Öte yandan Alman Hoca yaptığı açıklamada yabancı sınırlaması ili ilgili konuya da değinerek, "Bu konu sadece Galatasaray'ın sorunu değil. Türk futbolunun genel bir konusu. Ama Zaman'da yazdığım dönemde bu konuya değinmiştim. Barcelona'nın Real Madrid'in çok sayıda Avrupa'da oynayabilmesi onlar için her zaman bir avantaj teşkil ediyor. Bu nedenle Türk futboluda kendi açısından önemli olacak bu kararları alırken bunları göz önünde bulundurmalı" dedi.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İşte Aziz Yıldırım’ın teşvik tarifesi! Pessimist 13 565 04-12-2022, Saat: 07:18 PM
Son Yorum: wildfang
  Işte Dünya'nin En Zengin 10 Kulübü Ñ•qρα кJмя 2 286 04-11-2022, Saat: 08:22 AM
  İşte Fenerbahçe'nin borcu! Ñ•qρα кJмя 1 289 04-08-2022, Saat: 07:51 AM
  Kalbimiz Old Traffor'da İşte muhtemel ilk 11'ler!.. CaNaT 0 523 11-25-2009, Saat: 09:59 PM
Son Yorum: CaNaT
  İşte dünya basını gözüyle Türkiye beautiful_matrax 3 622 07-17-2008, Saat: 08:04 PM
Son Yorum: nry8

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 09:24 AM