:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seni ele seviremki
deryalım
SENİ ELE SEVİREM Kİ
Seni ele sevirem ki..Diyacahsın ki niye? Ne bilim işde ele!
Seni görende bir hoş olir, ölir ölir ölirem…Ahşam olir,davar,nahır,mal gelir
Komlar, ahırlar dolir.Sayiram sayiram biri esgik.Bi daha sayiram, bir de bahiram ki tamam
Ama üzülirem; Diyacahsan ki niye? Bennam işde ele!
Yassi olir, sekide eymek yiyeceğam.Civil lavaşi dürüm edir, tam kıtliram,sen ahlıma gelirsen,boğazimda dügümlenir, yiyemirem.Gene diyirsen ki niye? İşde ele…
Anam örtileri serir..Gendi gendimi yiyirem.O da gidir, külli biçare galiram.Gözlerim süzülir, uyuyacagım uyiyamiram.Gafam garişir, yüregim sıhışir, yatamiram. Gene diyirsen ki niye?İşde ele…
Guşliğa doğri daliram,hayal hülya görirem, sanki yanımdasan. Sevinir sevinir bi hoş oliram. Bir de ayıliram ki yastığa sarılmişam. Diyacaksan ki niye? Amaaan, işde ele!
Sabah olir, horozlar ötir, gün doğir…Gahiram tavuhlara culuhlara yem verirem…
Culuhlari dutir dutir öpirem. Onları bile sene benzedirem. Saggın deme niye? İşde ele!
Gün gibi gelir, ay gibi gidirsen. Beni yiye yiye bidirirsen. Hep ömrümden götirirsen, seni sevdigimide coh ey bilirsen. Diyirsen ki niye? Bilirsen işde ele! Bıbam beni gapıya goymir diyirsen. Ey helt yiyirsen. Gomşulara, emmin, bibin, ezen gile gidirsen…Medem ele çıh cama, tırcıha gel!..Yüzün görim, bu da bene yeter. Saggın deme niye? İşde ele!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni seviyorum verruckt 7 350 04-14-2022, Saat: 02:24 PM
Son Yorum: wildfang
  Seni Seviyorum;Saçma Cevaplar tuti 6 670 04-14-2022, Saat: 12:23 PM
Son Yorum: wildfang
  Seni Seviyorum'a verilebilecek en saçma cevaplar MeLeksi 0 558 12-03-2010, Saat: 05:34 PM
Son Yorum: MeLeksi
  Seni Sewiyorum'a +1 Cevaplar # Pè®iM§ii # 3 556 12-06-2009, Saat: 08:52 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Seni seviyorum =)) xxxGLsMxxx 7 601 09-05-2009, Saat: 06:02 PM
Son Yorum: xxxGLsMxxx

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:10 AM