:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gecelerinefendisi gündüz versiyonu....ati...
PCKoPaT
ana! Sewdiiin yokmu:S ama wardııı Sad
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
duygusuzda herkesiiiii seviyommmm

yetmesmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiSmileSmile
Ara
PCKoPaT
ßırak yeme ßiSi...
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
yaa olmadı bitti işteeeee

ne yapalımmmSmile
Ara
PCKoPaT
ßi ara konuShCam ßu konuyu SenLe... Shimdi SıraSı deiL... Cool oke?
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
tamammmmm ablaaaaa cıkkk konuşuruzzzzzzzzzzzzSmile
Ara
EndLess
abı Cok guzel cıkmıssın resımlerde Allah senı sevenlerıne ve sevdıklerıne bagıslasın yuregının guzellıgı yuzune yansımız yuzunden gulucuk yuregınden mutluluk hıc eksık olmasın
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı Cok guzel cıkmıssın resımlerde Allah senı sevenlerıne ve sevdıklerıne bagıslasın yuregının guzellıgı yuzune yansımız yuzunden gulucuk yuregınden mutluluk hıc eksık olmasın

canım arkadaşımmm senin gönlünden kopan güsel duygulara hitap edebildiysem ne mutlu bana benim yüreğimdeki güzellik sizlerin yansıması :hihi sizlerin sıcaklığı beni mutlu ediyorrrr valla çok tşekkür edrim sana dostummm bu ğüzel yorumun içinnnn şimdi sen bu yorumu yaptınyaaa şeytan dedii koy bidene dahhhhhaaaa :hihi :hihi
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canım arkadaşımmm senin gönlünden kopan güsel duygulara hitap edebildiysem ne mutlu bana benim yüreğimdeki güzellik sizlerin yansıması :hihi sizlerin sıcaklığı beni mutlu ediyorrrr valla çok tşekkür edrim sana dostummm bu ğüzel yorumun içinnnn şimdi sen bu yorumu yaptınyaaa şeytan dedii koy bidene dahhhhhaaaa :hihi :hihi

abı sende koy bı resmı daha hatta ıkı uc tane koy seytanı dınle bı kere Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara
GCLRNFNS
tammam kardeşimmmmm benimmm resinmmmm itin olsuuunnn seninnnSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gecelerinefendisi denis versiyonu....:):) GCLRNFNS 103 2,682 07-22-2007, Saat: 05:42 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-17-2024, 05:15 PM